0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار انفجار پاسور پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  World FIFA World Cup - Knockout Stage
France
-
-
Poland
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Romania Liga I
CFR 1907 Cluj
۱
۰
Chindia Targoviste
inprogress
۱۷:۰۰
FC Farul Constanta
۸
۰
FC Botosani
Finished
۱۴:۴۵
  Germany Bundesliga U19
Borussia Dortmund U19
۱
۰
MSV Duisburg U19
Finished
۱۳:۳۰
TSG Hoffenheim U19
۷
۰
Astoria Walldorf U19
Finished
۱۵:۳۰
Paderborn U19
۰
۳
FC Schalke 04 U19
Finished
۱۳:۳۰
Fortuna Dusseldorf U19
۰
۴
Borussia Monchengladbach U19
Finished
۱۳:۳۰
FC St. Pauli U19
۲
۰
Holstein Kiel U19
inprogress
۱۶:۳۰
FC Augsburg U19
۱
۱
FSV Mainz 05 U19
Finished
۱۳:۳۰
Hertha Zehlendorf U19
۱
۲
FC Magdeburg U19
Finished
۱۵:۳۰
Unterhaching U19
۲
۱
Eintracht Frankfurt U19
Finished
۱۳:۳۰
SV Eintracht Trier U19
۰
۶
VfB Stuttgart U19
Finished
۱۳:۳۰
FC Koln U19
۱
۰
Preussen Munster U19
Finished
۱۵:۳۰
Hannover 96 U19
۴
۰
1 FC Union Berlin U19
Finished
۱۳:۳۰
VfL Wolfsburg U19
-
-
Werder Bremen U19
inprogress
۱۵:۳۰
  China League One
Nanjing Fengfan
۱
۳
Shanghai Jiading
Finished
۰۹:۳۰
Qingdao Youth Island
۲
۱
Tianshan Leopard F.C
Finished
۰۹:۳۰
Suzhou Dongwu
۰
۰
Beijing BG
Finished
۰۹:۳۰
Zibo Cuju
۱
۲
Jiangxi Liansheng
Finished
۰۹:۳۰
  Italy Serie B
Genoa
۰
۰
Cittadella
inprogress
۱۷:۳۰
FC Sudtirol Bolzano
۱
۰
Frosinone
inprogress
۱۷:۳۰
Bari
۰
۰
Pisa
inprogress
۱۷:۳۰
Ascoli
۱
۱
Calcio Como
inprogress
۱۷:۳۰
Cosenza
۰
۰
AC Perugia
inprogress
۱۷:۳۰
SPAL 1907 Ferrara
۲
۳
Modena
Finished
۱۵:۰۰
Brescia
۰
۲
Reggina
inprogress
۱۷:۳۰
  Portugal U19 Championship
Porto U19
-
-
Rio Ave U19
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Gondomar U19
-
-
Boavista U19
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Armenia Premier League
FC Shirak
۰
۰
FC Urartu Banants Yerevan
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Alashkert
۰
۱
FC Ararat Yerevan
Finished
۱۳:۳۰
  New Zealand National League Women
Auckland United FC (W)
۳
۲
Capital Football (W)
Finished
۰۴:۰۰
Southern United FC (W)
۲
۱
Eastern Suburbs (W)
Finished
۰۲:۳۰
  Japan WE League Women
NTV Beleza (W)
۰
۱
Sanfrecce Hiroshima (W)
Finished
۰۸:۳۰
Inac Kobe Leonessa (W)
۳
۰
Elfen Saitama (W)
Finished
۰۷:۳۰
  Netherlands Eredivisie Women
Excelsior (W)
۱
۳
PSV Eindhoven (W)
Finished
۱۴:۴۵
  Spain LaLiga 2
FC Andorra
۰
۰
FC Cartagena
inprogress
۱۶:۳۰
Racing Santander
-
-
Lugo
بازی شروع نشده است
۱۸:۴۵
  Portugal League Cup, Group D
CD Trofense
۱
۱
Pacos Ferreira
Finished
۰۰:۱۵
  Australia A-League Women
Melbourne Victory (W)
۱
۰
Wellington Phoenix (W)
Finished
۰۸:۳۰
Adelaide United (W)
۱
۲
Western United FC (W)
Finished
۰۸:۳۰
  Costa Rica Liga de Ascenso Apertura Promotion Playoffs
AD Municipal Liberia
۱
۰
Quepos Cambute
Finished
۰۴:۳۰
  Costa Rica Copa Costa Rica
Santos de Guapiles
۱
۱
Deportivo Saprissa
Finished
۰۴:۳۰
CS Cartagines
۲
۱
Sporting San Jose
Finished
۰۲:۳۰
  France Division 1 Women
Paris FC (W)
۰
۱
Paris Saint Germain (W)
Finished
۱۵:۳۰
  Hong Kong 1st Division
Yuen Long FC
۱
۰
North District FC
Finished
۱۱:۰۰
Wing Yee Ft
۱
۱
Hoi King
Finished
۱۱:۰۰
Sha Tin
۱
۳
Kowloon City
Finished
۱۱:۰۰
Citizen AA
۱
۲
Central & Western
Finished
۱۱:۰۰
Eastern District
۳
۶
Happy Valley
Finished
۱۱:۰۰
Kwai Tsing
۱
۷
South China FC
Finished
۱۱:۰۰
Metro Gallery FC
۱
۲
Wong Tai Sin
Finished
۱۱:۳۰
  Azerbaijan Premier League
Kapaz
۰
۱
FK Sumgayit
Finished
۱۴:۰۰
FK Zira
۰
۰
PFK Turan Tovuz
inprogress
۱۶:۳۰
  England Super League Women
Manchester City (W)
۲
۰
Brighton & Hove Albion (W)
inprogress
۱۷:۳۰
Reading FC (W)
۱
۰
Tottenham (W)
Finished
۱۶:۰۰
Liverpool (W)
۲
۰
West Ham United (W)
inprogress
۱۷:۳۰
  New Zealand National League Championship
Auckland City
۳
۲
Wellington Olympic
Finished
۰۴:۳۰
  Hong Kong Premier League
Hong Kong U23 Football Team
۰
۵
Eastern Sports Club
Finished
۱۰:۳۰
  Luxembourg National Division
F91 Dudelange
۰
۰
FC Victoria Rosport
inprogress
۱۷:۰۰
FC Swift Hesperange
-
-
Wiltz
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
CS Fola Esch
۰
۰
US Hostert
inprogress
۱۷:۳۰
Union Titus Petange
۰
۰
UNA Strassen
inprogress
۱۷:۳۰
FC Differdange 03
۲
۰
Niedercorn Progres
inprogress
۱۷:۳۰
US Mondorf-Les-bains
-
-
AS Jeunesse Esch
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Hungary NB II
MTK Budapest
۵
۲
Gyirmot
Finished
۱۵:۳۰
Bekescsaba 1912 Elore SE
۰
۱
FC Ajka
Finished
۱۵:۳۰
Dorogi FC
۱
۰
Pecsi MFC
Finished
۱۵:۳۰
MTE 1904 Mosonmagyarovar
۱
۱
Soroksar SC
Finished
۱۵:۳۰
Csakvar TK
۱
۱
Gyori ETO FC
Finished
۱۵:۳۰
Szentlorinc SE
۱
۱
Kazincbarcika BSC
Finished
۱۵:۳۰
Budafoki MTE-Ujbuda
۱
۱
Duna Aszfalt Tiszakecske
Finished
۱۵:۳۰
Szeged-Csanad Grosics
۰
۰
Nyiregyhaza Spartacus FC
inprogress
۱۷:۳۰
Kozarmisleny SE
۰
۰
BFC Siofok
inprogress
۱۷:۳۰
  China Super League
Wuhan Yangtze River
۱
۱
Changchun Yatai
Finished
۱۵:۰۰
Cangzhou Mighty Lions FC
۰
۴
Wuhan Three Towns
Finished
۱۴:۳۰
Guangzhou City
۱
۲
Shanghai SIPG
Finished
۱۵:۰۰
  Bhutan Premier League
Paro Rinpung
۳
۷
Royal Thimphu College
Finished
۱۲:۳۰
Thimphu City
۲
۰
BFF Academy U19
Finished
۱۵:۳۰
  Cyprus First Division Women
Aris Limassol (W)
۱
۳
Apollon Limassol FC (W)
Finished
۱۲:۳۰
Lefkothea Latsion (W)
۸
۰
Karmiotissa Chrysomilia (W)
Finished
۱۶:۰۰
Geroskipou (W)
۰
۴
Omonia Nicosia (W)
Finished
۱۶:۰۰
  Bulgaria Bulgarian Cup
PFC Ludogorets Razgrad
۲
۱
PFC Levski Sofia
Finished
۱۵:۰۰
  Germany Bundesliga Women
Bayer Leverkusen (W)
۳
۰
1. FFC Turbine Potsdam (W)
Finished
۱۵:۳۰
SV Meppen (W)
۱
۰
FC Koln (W)
Finished
۱۵:۳۰
SG Essen (W)
-
-
Werder Bremen (W)
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  India Indian Super League
Jamshedpur FC
۰
۱
Kerala Blasters FC
inprogress
۱۷:۳۰
  Guatemala Liga Nacional
CSD Comunicaciones
۲
۰
Guastatoya
Finished
۰۳:۳۰
  Argentina Torneo Regional Amateur
Villa Belgrano
۴
۳
Juventud de Pergamino
Finished
۰۲:۳۰
Gutierrez SC
۱
۰
El Porvenir
Finished
۰۲:۳۰
  Greece Super League 2, Group B
Kalamata
۱
۰
Episkopi FC
inprogress
۱۶:۰۰
Proodeftiki FC
۰
۲
A.E. Kifisia F.C.
inprogress
۱۶:۳۰
  Germany Oberliga NOFV Nord
SC Staaken
۱
۳
RSV Eintracht 1949
inprogress
۱۶:۳۰
FC Hansa Rostock II
۱
۱
FSV Optik Rathenow
Finished
۱۵:۳۰
Charlottenburger FC Hertha 06
۱
۰
SG Dynamo Schwerin
Finished
۱۵:۳۰
BSV Eintracht Mahlsdorf
۳
۱
TUS Makkabi
inprogress
۱۶:۰۰
TSG Neustrelitz
۱
۰
MSV 1919 Neuruppin
Finished
۱۶:۰۰
  Italy Serie C, Group A
Triestina Calcio
۰
۰
Feralpisalo
inprogress
۱۷:۰۰
AC Pro Sesto
۰
۰
Piacenza Calcio
inprogress
۱۷:۰۰
Padova
۱
۰
AC Trento
inprogress
۱۷:۰۰
Juventus U23
۱
۰
Sangiuliano City Nova
Finished
۱۵:۰۰
Pro Vercelli
۱
۰
Pordenone
inprogress
۱۷:۰۰
Vicenza
۱
۰
US Pergolettese
inprogress
۱۷:۰۰
Albinoleffe
۰
۰
Virtus Verona
inprogress
۱۷:۰۰
Pro Patria
۰
۰
Calcio Lecco
inprogress
۱۷:۰۰
Novara
۲
۰
F.C. Arzignano Valchiampo
inprogress
۱۷:۰۰
AC Renate
۰
۱
Mantova
inprogress
۱۷:۰۰
  Uganda Premier League
Gadaffi
۱
۰
Vipers
inprogress
۱۶:۳۰
Villa SC
۱
۰
Maroons FC
Finished
۱۴:۳۰
  Malta Premier League
Mosta FC
۱
۰
Zebbug Rangers FC
inprogress
۱۶:۳۰
Hamrun Spartans FC
۲
۰
Santa Lucia F.C.
Finished
۱۴:۰۰
Pieta Hotspurs FC
۱
۵
Birkirkara FC
Finished
۱۴:۰۰
Valletta FC
۰
۱
Gudja United
inprogress
۱۶:۳۰
  Spain Primera Division RFEF, Group 1
San Fernando Club Deportivo
۱
۱
Linares Deportivo
Finished
۱۴:۳۰
Real Balompedica Linense
۲
۱
Ceuta
Finished
۱۴:۳۰
  World Friendly Club Matches
Tenerife
۰
۴
Brondby I.F.
Finished
۱۵:۳۰
Olympiakos Piraeus FC
۰
۱
Standard Liege
inprogress
۱۷:۳۰
Hearts Of Midlothian FC
۰
۱
Union Deportiva Almeria
Finished
۱۴:۳۰
Cambuur Leeuwarden
۱
۱
Heracles Almelo
Finished
۱۶:۰۰
NAC Breda
۰
۲
KV Mechelen
inprogress
۱۶:۳۰
Adana Demirspor
۱
۱
Maccabi Tel-Aviv
inprogress
۱۷:۳۰
KV Kortrijk
۱
۰
Excelsior Rotterdam
Finished
۱۴:۳۰
  Greece U19 Super League
Ionikos U19
۱
۰
Levadiakos U19
Finished
۱۲:۰۰
AEK Athens U19
۴
۲
Volos NPS U19
inprogress
۱۶:۰۰
  Puerto Rico Premier League
Caguas Sporting
۰
۲
Puerto Rico Sol FC
Finished
۰۳:۰۰
  Hong Kong 2nd Division
Kwun Tong
۰
۳
Mutual FC
Finished
۰۹:۰۰
Kwong Wah
۰
۲
Wing Go FC
Finished
۱۳:۰۰
Kowloon Cricket Club
۱
۲
Sai Kung
Finished
۰۹:۰۰
Lucky Mile
۳
۱
Tung Sing
Finished
۱۴:۰۰
  Greece Super League 2, Group A
Panathinaikos II
۰
۰
Panserraikos
inprogress
۱۶:۳۰
Larissa FC
۲
۰
Thesprotos
inprogress
۱۶:۳۰
Veria FC
۰
۰
Almopos Arideas
inprogress
۱۶:۳۰
Diagoras Rodos
۲
۱
PAOK B
inprogress
۱۶:۳۰
  Republic of Kosovo Superliga
KF Llapi Podujeve
۰
۳
KF Ballkani
Finished
۱۵:۳۰
  Germany Oberliga Niederrhein
VfB Homberg
۳
۲
FC Monheim
inprogress
۱۶:۴۵
Schwarz Weiss Essen
۱
۰
Kleve
inprogress
۱۶:۳۰
Union Nettetal
۰
۰
Cronenberger SC
inprogress
۱۷:۴۵
VfB 03 Hilden
-
-
Turu Dusseldorf 1880
بازی شروع نشده است
۱۸:۰۰
  France Championnat National U19 Group A
USL Dunkerque U19
۰
۰
Paris Saint-Germain U19
inprogress
۱۷:۰۰
Amiens U19
۱
۰
Lens U19
inprogress
۱۷:۰۰
Le Havre AC U19
۰
۰
SM Caen U19
inprogress
۱۷:۰۰
US Orleans U19
۰
۱
Valenciennes FC U19
inprogress
۱۷:۰۰
  Portugal Campeonato Nacional Women
Sporting (W)
۲
۱
SF Damaiense (W)
inprogress
۱۶:۳۰
Braga (W)
-
-
Famalicao (W)
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Valadares Gaia FC (W)
۲
۱
Torreense (W)
Finished
۱۴:۳۰
Clube de Albergaria (W)
-
-
Amora FC (W)
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Germany 2. Bundesliga Women
SC Sand (W)
۰
۲
RB Leipzig (W)
Finished
۱۳:۳۰
FSV Gutersloh (W)
۰
۲
TSG 1899 Hoffenheim II (W)
Finished
۱۳:۳۰
FFC Frankfurt II (W)
۱
۱
SG 99 Andernach (W)
inprogress
۱۶:۳۰
1. FC Nurnberg (W)
۲
۰
FC Ingolstadt 04 (W)
inprogress
۱۶:۳۰
Turbine Potsdam II (W)
-
-
Bayern Munich II (W)
Finished
۱۳:۳۰
  Italy Serie A Women
Sassuolo (W)
۲
۲
Parma (W)
Finished
۱۵:۰۰
AC Milan (W)
۰
۰
AS Roma (W)
inprogress
۱۷:۰۰
Como (W)
۰
۲
Fiorentina (W)
inprogress
۱۷:۰۰
  Spain Segunda Division RFEF, Group 4
Juventud Torremolinos CF
۱
۲
FC Cartagena II
Finished
۱۴:۳۰
Xerez Deportivo FC
۰
۱
Recreativo de Huelva
Finished
۱۴:۳۰
Real Betis B
۰
۰
Sanluqueno
Finished
۱۴:۰۰
CD Utera
۰
۴
Sevilla Atletico
Finished
۱۴:۳۰
CD San Roque de Lepe
۱
۱
Cadiz B
Finished
۱۴:۳۰
Velez CF
۲
۲
Mar Menor
Finished
۱۴:۳۰
UCAM Murcia
۱
۱
CD El Ejido 2012
Finished
۱۴:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 7
CF Pozuelo de Alarcon
۰
۰
RSD Alcala Henares
Finished
۱۴:۳۰
Real Aranjuez
۰
۳
Rayo Vallecano B
Finished
۱۴:۰۰
Getafe B
۳
۱
Las Rozas CF
Finished
۱۴:۰۰
CF Fuenlabrada Promesas
۰
۲
CD Galapagar
Finished
۱۳:۳۰
CD Canillas
۱
۱
Ursaria
Finished
۱۴:۰۰
Cuc Villalba
۴
۳
Paracuellos Antamira
Finished
۱۴:۰۰
CF Trival Valderas Alcorcon
۲
۱
RSC Internacional FC
Finished
۱۴:۰۰
CD Mostoles
۰
۱
AD Torrejon CF
Finished
۱۴:۳۰
  Romania Liga 1 Women
Ladies Targu Mures (W)
۵
۱
Universitatea Galati (W)
Finished
۱۲:۳۰
CSM Alexandria (W)
۳
۰
Fairplay Bucuresti (W)
Finished
۱۲:۳۰
AFK Csikszereda Miercurea Ciuc (W)
۱
۰
Banat Girls FC (W)
Finished
۱۳:۳۰
CS Vasas Odorheiu Secuiesc (W)
۰
۳
SSU Politehnica Timisoara (W)
Finished
۱۲:۳۰
  Spain Primera Division Women
Valencia (W)
۰
۱
Atletico Madrid (W)
Finished
۱۴:۳۰
Sporting de Huelva (W)
۲
۲
Deportivo Alaves (W)
Finished
۱۴:۳۰
Alhama CF (W)
-
-
Villarreal (W)
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Andorra 1a Divisio
AC d'Escaldes
۴
۰
Penya Encarnada d'Andorra
Finished
۱۵:۰۰
UE Engordany
-
-
FC Ordino
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
UE Santa Coloma
۱
۰
Inter Club d'Escaldes
inprogress
۱۷:۳۰
  England Championship Women
London City Lionesses (W)
۰
۰
Southampton (W)
inprogress
۱۷:۳۰
Lewes FC (W)
۰
۰
Crystal Palace (W)
inprogress
۱۷:۳۰
Durham (W)
۱
۱
Bristol City (W)
Finished
۱۵:۳۰
Coventry United (W)
۰
۲
Sunderland (W)
inprogress
۱۷:۳۰
Blackburn Rovers (W)
۰
۰
Birmingham City (W)
inprogress
۱۷:۳۰
Charlton (W)
۰
۰
Sheffield United FC (W)
inprogress
۱۷:۳۰
  San Marino Campionato
SP Tre Penne
۰
۰
SS San Giovanni
inprogress
۱۷:۳۰
FC Fiorentino
۰
۰
SP Tre Fiori
inprogress
۱۷:۳۰
AC Juvenes/Dogana
۰
۰
SS Pennarossa
inprogress
۱۷:۳۰
  Italy Serie C, Group C
Catanzaro
۲
۰
Virtus Francavilla
inprogress
۱۷:۰۰
Messina
۰
۱
AZ Picerno ASD
inprogress
۱۷:۰۰
Gelbison Cilento SSD
۰
۰
Latina Calcio
inprogress
۱۷:۰۰
ASD Nuova Monterosi
۰
۰
Viterbese
inprogress
۱۷:۰۰
  Rwanda National League
Musanze FC
۳
۱
Rwamagana City
inprogress
۱۶:۳۰
Rayon Sports FC
۱
۰
Bugesera FC
inprogress
۱۶:۳۰
Etincelles FC
۱
۰
Gorilla FC
inprogress
۱۶:۳۰
  Zambia Super League
Green Buffaloes
۱
۰
Buildcon FC
inprogress
۱۶:۳۰
  Germany Oberliga Westfalen
SC Paderborn 07 II
۰
۰
FC Gutersloh 2000
inprogress
۱۶:۳۰
TSG Sprockhovel
۰
۱
Finnentrop / Bamenohl
inprogress
۱۷:۰۰
TuS Ennepetal
۰
۰
1. FC Gievenbeck
inprogress
۱۷:۳۰
TSV Victoria Clarholz
-
-
SV Schermbeck
inprogress
۱۶:۳۰
SpVgg Vreden 1921
-
-
SF Siegen 1899
inprogress
۱۷:۰۰
Sportfreunde Lotte
۰
۰
SV Westfalia Rhynern
inprogress
۱۷:۰۰
Delbrucker Sc
۰
۱
SC Preussen Munster II
inprogress
۱۷:۳۰
  Oman Professional League
Bahla Club
۱
۰
Al Seeb
inprogress
۱۶:۱۰
  Germany Oberliga Schleswig-Holstein
Eckernforder SV
۲
۰
TSV Pansdorf
Finished
۱۶:۰۰
  North Macedonia First League
Makedonija GjP
۱
۳
FK Shkendija 79
Finished
۱۵:۳۰
KF Shkupi Skopje
۳
۱
Bregalnica Stip
Finished
۱۵:۳۰
FC Struga Trim & Lum
۱
۰
Akademija Pandev
Finished
۱۵:۳۰
FK Tikves Kavadarci
۰
۲
FK Sileks
Finished
۱۵:۳۰
Pobeda Prilep Junior
۰
۰
FK Skopje
Finished
۱۵:۳۰
  Cyprus 2. Division
Olympiada Lympion
۰
۱
Ethnikos Achnas FC
inprogress
۱۶:۰۰
Omonia 29th May
۱
۰
Achyronas Onisillos
inprogress
۱۶:۰۰
Omonia FC Aradippou
۱
۴
AE Zakakiou
Finished
۱۶:۰۰
  Spain Primera Division RFEF, Group 2
CD Numancia
۰
۲
Real Union Club de Irun
Finished
۱۴:۳۰
Athletic Bilbao B
۲
۲
UE Cornella
Finished
۱۴:۳۰
SD Amorebieta
۰
۰
CD Atletico Baleares
Finished
۱۴:۳۰
  Turkey 2. Lig - Red Group
Fethiyespor
۱
۰
Kirklarelispor
Finished
۱۳:۳۰
Utas Usakspor
۲
۳
Zonguldak Komurspor
Finished
۱۴:۳۰
Kirsehir Belediye Spor
۱
۱
Karacabey Belediyespor
Finished
۱۴:۳۰
Balikesirspor
۱
۱
Adiyaman FK
Finished
۱۴:۳۰
Pazarspor
۱
۱
1461 Trabzonspor
Finished
۱۴:۳۰
  India I-League
Kenkre
۱
۱
Gokulam FC
Finished
۱۴:۳۰
  Turkey Bayanlar Ligi Women
Fatih Vatan Spor (W)
۰
۴
Fatih Karagumruk (W)
Finished
۱۲:۳۰
Besiktas (W)
۳
۰
Karadeniz Eregli Belediye Spor (W)
Finished
۱۲:۳۰
Konak Belediyesi (W)
۱
۳
Galatasaray (W)
Finished
۱۲:۳۰
Kirecburnu (W)
۰
۳
Trabzonspor (W)
Finished
۱۲:۳۰
Adana Idman (W)
۰
۱
1207 Antalyaspor (W)
Finished
۱۲:۳۰
Dudullu SK (W)
۰
۴
Alg Spor (W)
Finished
۱۴:۳۰
  France Championnat National U19 Group C
Toulouse FC U19
۳
۲
AS Monaco FC U19
Finished
۱۳:۳۰
Le Mans U19
۱
۱
Avranches U19
inprogress
۱۷:۰۰
FC Lorient U19
۱
۱
Girondins de Bordeaux U19
Finished
۱۳:۳۰
USSA Vertou U19
۰
۰
Angers U19
inprogress
۱۷:۰۰
SA Merignac U19
۰
۰
Chamois Niortais FC U19
inprogress
۱۷:۰۰
  India Delhi Senior Division
Jaguar FC
۴
۳
Youngmen SC
Finished
۰۹:۴۵
United Bharat
۳
۰
Delhi United
Finished
۱۲:۳۰
  Hungary NB III
MTK Budapest II
۲
۰
Ferencvarosi TC II
Finished
۱۳:۳۰
Puskas Academy II
۸
۱
Csornai SE
Finished
۱۳:۳۰
Karcagi SE
۱
۲
Tiszafuredi
Finished
۱۳:۳۰
Putnok VSE
۱
۲
Senyo Carnifex FC
Finished
۱۵:۳۰
Veszprem FC
۰
۰
Balatonfuredi FC
Finished
۱۵:۳۰
Mori SE
-
-
Bicskei TC
Finished
۱۵:۳۰
BKV Elore
۱
۰
Diosgyori VTK II
Finished
۱۵:۳۰
Kelen SC
-
-
Budaorsi SC
Finished
۱۵:۳۰
Hajduszoboszlo SE
۱
۰
Hatvan
Finished
۱۵:۳۰
BVSC Zuglo
۵
۰
Bekescsabai Elore SE II
Finished
۱۵:۳۰
Monori SE
-
-
Budapest Honved II
Finished
۱۵:۳۰
Zsambeki
۰
۱
Zalaegerszegi TE II
Finished
۱۵:۳۰
Cegled VSE
۱
۱
Kecskemeti II
Finished
۱۵:۳۰
Debreceni VSC II
۱
۱
Fuzesgyarmati SK
Finished
۱۵:۳۰
Erdi VSE
-
-
Komarom VSE
Finished
۱۵:۳۰
Egri FC
-
-
Kisvarda II
Finished
۱۵:۳۰
  Thailand Thai League 2
Chiangmai United FC
۰
۳
Phrae United
Finished
۱۴:۳۰
Udon Thani FC
۰
۳
Chiangmai FC
Finished
۱۴:۰۰
Kasetsart
۰
۰
Rayong FC
Finished
۱۵:۰۰
Suphanburi FC
۳
۰
Nakhon Si United
Finished
۱۵:۳۰
  Spain Segunda Division RFEF, Group 5
CD Diocesano
۰
۱
CD Estepona
Finished
۱۴:۳۰
Navalcarnero
۴
۰
Cerdanyola del Valles FC
Finished
۱۴:۰۰
Cacereno
۲
۲
Gimnastica Segoviana
Finished
۱۴:۳۰
Socuellamos
۱
۲
Atletico Madrid B
Finished
۱۴:۳۰
CD Atletico Paso
۰
۲
CD Coria
Finished
۱۴:۳۰
U.D. Melilla
۱
۰
UD Montijo
Finished
۱۴:۳۰
Guadalajara
۰
۲
AD Union Adarve
Finished
۱۴:۳۰
  Spain Segunda Division RFEF, Group 1
CD Arenteiro
۱
۰
Ourense CF
Finished
۱۴:۳۰
Bergantinos CF
۱
۳
Zamora
Finished
۱۴:۳۰
Real Aviles CF
۳
۰
Burgos Promesas
Finished
۱۴:۳۰
  Turkey 3. Lig Grp. 3
Bursa Yildirim Spor
۱
۱
68 Yeni Aksaray Belediyspor
Finished
۱۴:۳۰
Buyukcekmece Tepecikspor
۱
۰
Mus Spor
Finished
۱۴:۳۰
Osmaniyespor FK
۰
۰
Cankaya FK
Finished
۱۴:۳۰
Akhisar Belediye GS
۰
۱
Kepez Belediye Antalya
Finished
۱۴:۳۰
Arguvan Belediyespor
۱
۱
Artvin Hopaspor
Finished
۱۴:۳۰
Sapanca Genclikspor
۴
۱
Bergama Belediyespor
Finished
۱۴:۳۰
  Portugal Campeonato de Portugal, Group C
Marinhense
-
-
Rio Maior SC
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
UD Serra
-
-
Sintrense
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Grupo Sportivo De Loures
-
-
Sport Arronches e Benfica
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
S.U. 1 Dezembro
-
-
Castelo Branco
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Sertanense FC
-
-
Coruchense
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Mortagua FC
-
-
Santarem
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Cyprus 1. Division
Anorthosis Famagusta
-
-
Aris Limmasol
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Northern Ireland Premiership
Newry City
۰
۰
Portadown FC
inprogress
۱۷:۳۰
  Germany Oberliga Niedersachsen
VFL Oldenburg
-
-
Blau-Weiss Papenburg
inprogress
۱۷:۳۰
Heeslinger SC
۲
۰
TSV Pattensen
inprogress
۱۶:۳۰
Hansa Luneburg
۰
۳
Rotenburger
inprogress
۱۶:۳۰
Spelle-Venhaus
۰
۱
SV Ahlerstedt/Ottendorf
inprogress
۱۶:۳۰
Arminia Hannover
۰
۲
1 FC Germ Egestorf/Langreder
inprogress
۱۶:۳۰
FT Braunschweig
-
-
FSV Schoningen
inprogress
۱۶:۳۰
  Turkey 1. Lig
Adanaspor FK
۱
۱
Goztepe AS Izmir
inprogress
۱۶:۳۰
Manisa Futbol Kulubu
۰
۰
Keciorengucu Ankara
Finished
۱۴:۰۰
  England National League - Northern Premier Division Women
Brighouse Town (W)
۰
۰
Loughborough Lightning (W)
inprogress
۱۷:۳۰
  Italy Serie D, Girone C
Virtus Bolzano
۰
۱
US Adriese
inprogress
۱۷:۰۰
ASD Cartigliano
۱
۰
Villafranca Veronese
inprogress
۱۷:۰۰
Caldiero Terme
۰
۱
US Levico Terme
inprogress
۱۷:۰۰
Legnago Salus
۰
۰
Cjarlins Muzane
inprogress
۱۷:۰۰
Este
۰
۰
Luparense
inprogress
۱۷:۰۰
ACD Campodarsego Calcio
۱
۱
Portogruaro
inprogress
۱۷:۰۰
  Italy Serie B Women
Chievo Verona (W)
۲
۱
Lazio (W)
inprogress
۱۷:۰۰
Apulia Trani (W)
۰
۲
Ternana (W)
Finished
۱۵:۰۰
Cittadella (W)
۰
۰
Brescia Calcio (W)
inprogress
۱۷:۰۰
Tavagnacco (W)
۰
۲
San Marino Academy (W)
inprogress
۱۷:۰۰
  Malta Challenge League
Sliema Wanderers FC
۳
۰
Marsaskala
inprogress
۱۶:۴۵
Zejtun Corinthians FC
۳
۰
Swieqi United FC
Finished
۱۴:۳۰
  Tanzania Premier League
Geita Gold FC
۲
۱
Mtibwa Sugar
inprogress
۱۶:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 11
SE Penya Independent
۱
۲
CE Andratx
Finished
۱۴:۳۰
  Germany Oberliga Bremen
SV Hemelingen
۲
۳
FC Oberneuland
Finished
۱۵:۳۰
Schwachhausen
۲
۰
Werder Bremen III
Finished
۱۵:۳۰
Leher Bremerhaven
۰
۱
Union 60 Bremen
inprogress
۱۶:۰۰
  Spain Tercera Division - Grp. 6
Torrent CF
۱
۰
Villarreal CF C
Finished
۱۴:۳۰
Orihuela
۰
۱
Levante B
Finished
۱۴:۳۰
Athletic Club Torrellano
-
-
Hercules II
بازی شروع نشده است
۱۸:۱۵
Silla CF
-
-
Atzeneta
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
CF Elche Ilicitano
۰
۰
Castellon B
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 4
CD Vitoria
۲
۰
Club Portugalete
Finished
۱۵:۱۵
  France Championnat National U19 Group D
US Colomiers U19
۲
۰
Bastia SC U19
Finished
۱۳:۳۰
AS Saint-Etienne U19
۵
۱
Blagnac FC U19
Finished
۱۴:۳۰
Istres U19
۰
۰
Olympique de Marseille U19
inprogress
۱۷:۰۰
SC Air Bel U19
۱
۲
AS Beziers U19
inprogress
۱۷:۰۰
AS Cannes U19
۰
۰
Ajaccio U19
inprogress
۱۷:۳۰
  Turkey 2. Lig - White Group
Corum Belediyespor
۲
۱
Yeni Menemen Belediyespor Izmir
Finished
۱۴:۰۰
Kasimpasa Erokspor
۵
۰
Inegolspor
Finished
۱۴:۳۰
Ankaraspor
۳
۱
Bayburt Ozel Idarespor
Finished
۱۴:۳۰
Nazilli Belediyespor Aydin
۲
۰
Somaspor
Finished
۱۴:۳۰
Amedspor SK
۱
۲
24 Erzincanspor
Finished
۱۴:۳۰
Eylul Belediye Sivas
۰
۰
Duzcespor
Finished
۱۴:۳۰
Batman Petrolspor
۱
۲
Isparta 32 Spor
Finished
۱۴:۳۰
Afjet Afyonspor
۲
۱
Arnavutkoy
Finished
۱۴:۳۰
  Honduras Liga Nacional
Motagua
۲
۱
CD Victoria
Finished
۰۲:۰۰
  Spain Tercera Division - Grp. 9
Centro de Deportes El Palo
۱
۱
CD Torreperogil
Finished
۱۴:۳۰
Marbella FC
۲
۰
UD Almeria B
Finished
۱۴:۳۰
Maracena
۱
۰
Torredonjimeno
Finished
۱۵:۰۰
Motril CF
۰
۰
Atletico Malagueno
Finished
۱۴:۳۰
UD Torre del Mar
۲
۰
Arenas Armilla CD
Finished
۱۴:۳۰
  Spain Segunda Division RFEF, Group 3
Terrassa CF
۱
۰
RCD Mallorca B
Finished
۱۴:۳۰
Lleida
۲
۰
Ibiza Islas Pitiusas
Finished
۱۴:۳۰
Zaragoza B (Deportivo Aragon)
۱
۱
UD Alzira
Finished
۱۵:۳۰
Saguntino
۰
۰
Ebro
Finished
۱۴:۳۰
CE Manresa
۱
۲
CF Badalona
Finished
۱۴:۳۰
SD Formentera
۲
۰
AE Prat
Finished
۱۳:۳۰
SCR Pena Deportiva
۰
۱
RCD Espanyol B
Finished
۱۴:۳۰
  Turkey 3. Lig Grp. 1
1922 Konyaspor (Anadolu Selcukluspor)
۱
۱
Edirnespor
Finished
۱۴:۳۰
Eskisehirspor K
۳
۴
Kutahyaspor
Finished
۱۴:۳۰
Hacettepe 1945 SK
۱
۱
Nevsehir Belediyespor
Finished
۱۴:۳۰
  Ireland Leinster Senior League
Killester Donnycarney FC
۴
۱
Crumlin United FC
Finished
۱۴:۳۰
Bangor Celtic FC
۱
۲
Bluebell United
Finished
۱۴:۳۰
  Germany Oberliga Hessen
RW Walldorf
۲
۱
TSV Eintracht Stadtallendorf
inprogress
۱۶:۳۰
TSV Steinbach II
۰
۱
FC 1906 Erlensee
inprogress
۱۶:۳۰
  Portugal Campeonato de Portugal, Group B
Leca FC
-
-
Guarda Desportiva
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
AD Machico
-
-
Lusitania Lourosa
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Valadares Gaia FC
-
-
SC Salgueiros
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
FC Alpendorada
-
-
Rebordosa AC
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
AD Castro Daire
-
-
Maritimo Funchal II
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
AD Camacha
-
-
Gondomar
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Germany Oberliga Mittelrhein
SpVg Frechen 20
۰
۰
Borussia Freialdenhoven
inprogress
۱۷:۴۵
Viktoria Arnoldsweiler
-
-
TuS BW Konigsdorf
inprogress
۱۷:۰۰
Bonner SC
۰
۰
Eintracht Hohkeppel
inprogress
۱۷:۰۰
Hennef 05
۱
۰
FC Wegberg-Beeck
inprogress
۱۷:۳۰
FC Hurth
۰
۰
FC Pesch 1956
inprogress
۱۷:۳۰
Fortuna Koln II
-
-
BC Viktoria Glesch Paffendorf
بازی شروع نشده است
۱۸:۰۰
  Italy Serie D, Girone F
Calcio Chieti
۰
۰
ASD Vastese Calcio 1902
inprogress
۱۷:۰۰
ASD Montegiorgio
۱
۰
Alma Juventus Fano 1906
inprogress
۱۷:۰۰
Asd Pineto Calcio
۰
۱
Trastevere Calcio ASD
inprogress
۱۷:۰۰
US Tolentino
۰
۱
Avezzano Calcio s.r.l.
inprogress
۱۷:۰۰
Sambenedettese
۱
۱
Matese
inprogress
۱۷:۰۰
Senigallia
۰
۰
Vastogirardi
inprogress
۱۷:۳۰
  Italy Serie D, Girone B
Sona Calcio
۰
۰
USD 1913 Seregno Calcio
inprogress
۱۷:۰۰
Calvina
۰
۰
Virtus Bergamo
inprogress
۱۷:۰۰
Varesina
۰
۰
Usd Casatese
inprogress
۱۷:۰۰
GS Arconatese 1926
۰
۰
Folgore Caratese
inprogress
۱۷:۰۰
Ssd Real Calepina FC
۱
۱
ASD Alcione
inprogress
۱۷:۰۰
Brusaporto
۱
۰
Ponte San Pietro
inprogress
۱۷:۰۰
ASD Villa D'Alme
۱
۱
Lumezzane
inprogress
۱۷:۰۰
Citta di Varese
۰
۱
Caronnese
inprogress
۱۷:۰۰
  Italy Serie D, Girone D
Crema 1908
-
-
Carpi FC 1909
inprogress
۱۷:۰۰
Aglianese
۰
۱
Bagnolese
inprogress
۱۷:۰۰
Scandicci
۲
۱
Mezzolara
inprogress
۱۷:۰۰
Correggese
۱
۰
Salsomaggiore
inprogress
۱۷:۰۰
Ravenna Calcio
۰
۱
AC Forli
inprogress
۱۷:۰۰
US Corticella
۲
۴
Sant'Angelo
inprogress
۱۷:۰۰
Real Forte Querceta
۰
۰
Lentigione Calcio
inprogress
۱۷:۰۰
Sammaurese
۱
۰
AC Pistoiese
inprogress
۱۷:۰۰
Fanfulla Cavenago
۰
۲
Giana Erminio
inprogress
۱۷:۰۰
  Italy Serie D, Girone H
SS Cavese
۱
۰
Casarano
inprogress
۱۷:۰۰
Puteolana Internapoli
۰
۰
Barletta 1922
inprogress
۱۷:۰۰
FC Matera
۲
۱
Lavello
inprogress
۱۷:۰۰
ASD Gladiator
۱
۰
ASG Nocerina 1910
inprogress
۱۷:۰۰
ASD Nardo Calcio
۰
۱
Afragolese 1944
inprogress
۱۷:۰۰
Molfetta
۱
۲
Brindisi
inprogress
۱۷:۰۰
FC Francavilla
۱
۰
FBC Gravina
inprogress
۱۷:۰۰
USD Bitonto Calcio
-
-
Martina Calcio 1947
inprogress
۱۷:۰۰
Citta di Fasano
-
-
Team Altamura
بازی شروع نشده است
۱۸:۰۰
  Italy Serie D, Girone A
USD Castellanzese
۰
۰
Chisola
inprogress
۱۷:۰۰
Fossano Calcio
۰
۱
Pinerolo
inprogress
۱۷:۰۰
Chieri 1955
۱
۱
GS Castanese
inprogress
۱۷:۰۰
Borgosesia
۰
۰
Derthona FBC
inprogress
۱۷:۰۰
Vado
۰
۱
AC Legnano
inprogress
۱۷:۰۰
Pont Donnaz Hone Arnad Evancon
۰
۰
Asti
inprogress
۱۷:۰۰
Gozzano
۲
۰
US Fezzanese
inprogress
۱۷:۰۰
  Botswana Premier League
Mogoditshane Fighters
۰
۱
Gaborone United
inprogress
۱۷:۰۰
Botswana Defence Force
۰
۰
Masitaoka FC
inprogress
۱۷:۳۰
  Belgium First Division B
FC Verbroedering Dender EH
۲
۳
Kfco Beerschot-Wilrijk
Finished
۱۶:۰۰
  Spain Tercera Division - Grp. 10
CD Gerena
۳
۰
CD Rota
Finished
۱۴:۳۰
Cordoba B
۳
۰
Bollullos CF
Finished
۱۴:۳۰
Sevilla C
۱
۰
Ayamonte CF
Finished
۱۴:۳۰
  Germany Oberliga Hamburg
Hamburg Eimsbutteler BC
۱
۱
Uhlenhorster SC Paloma
Finished
۱۳:۱۵
Concordia Hamburg
۱
۳
TUS Dassendorf
Finished
۱۵:۳۰
SV Rugenbergen
۱
۲
Hamburger SV III
inprogress
۱۶:۳۰
  England League One
Wycombe Wanderers
۲
۰
Portsmouth
inprogress
۱۶:۰۰
  Spain Tercera Division - Grp. 18
CD Toledo
۴
۱
Atletico Tomelloso
Finished
۱۴:۳۰
CF Talavera de la Reina B
۲
۳
CD Villacanas
Finished
۱۴:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 13
Real Murcia B
۲
۱
Muleno CF
Finished
۱۴:۳۰
Racing Murcia
۰
۱
CF Lorca Deportiva
Finished
۱۴:۳۰
UCAM Murcia CF B
-
-
Union Molinense CF 2020
بازی شروع نشده است
۱۸:۰۰
  Germany Regionalliga Northeast
FC Rot-Weiss Erfurt
۲
۲
FC Energie Cottbus
Finished
۱۵:۳۰
Greifswalder FC
۱
۱
Luckenwalde
Finished
۱۵:۳۰
Lokomotive Leipzig
۰
۰
Chemnitzer FC
Finished
۱۶:۳۰
  Kenya Premier League
Tusker FC
۱
۰
AFC Leopards
Finished
۱۵:۳۰
Bandari FC
۰
۱
Kenya Commercial Bank Nairobi
Finished
۱۵:۳۰
Nairobi City Stars
۱
۲
FC Talanta
Finished
۱۵:۳۰
  Germany Regionalliga North
Bremer SV
۴
۰
Weiche Flensburg 08
Finished
۱۵:۳۰
Eintracht Norderstedt
۲
۱
SSV Jeddeloh
inprogress
۱۶:۳۰
KSV Holstein Kiel II
۳
۰
SV Atlas Delmenhorst
inprogress
۱۶:۳۰
Drochtersen / Assel
۰
۱
SV Werder Bremen II
inprogress
۱۷:۳۰
VfV Borussia 06 Hildesheim
۰
۰
Teutonia Ottensen
Finished
۱۶:۳۰
1. FC Phoenix Luebeck
۰
۰
TuS Blau-Weiss Lohne
inprogress
۱۶:۳۰
  Lebanon Premier League
Shabab Al-Ghazieh
۱
۰
Tripoli SC
Finished
۱۵:۴۵
Salam Zgharta
۰
۰
Al Safa
Finished
۱۵:۴۵
Al Ansar Beirut
۰
۰
Al Ahed
inprogress
۱۷:۳۰
  Spain Division de Honor Juvenil, Group 6
Las Palmas U19
۶
۰
CF Juventud Laguna U19
Finished
۱۵:۳۰
  Netherlands Tweede Divisie
OFC Oostzaan
۰
۱
De Treffers
inprogress
۱۷:۰۰
  Cyprus 3. Division
Thoi Lakatamias
۱
۲
ASIL FC Lysi
Finished
۱۶:۰۰
  Croatia 1. NL
NK Croatia Zmijavci
۰
۰
Vukovar 1991
inprogress
۱۶:۰۰
  United Arab Emirates UAE President Cup
Emirates Club Ras Al Khaimah
۴
۰
Al Rams
inprogress
۱۶:۰۵
Dibba Al-Hisn
۲
۳
Al Jazira
inprogress
۱۶:۰۵
  Netherlands Derde Divisie
Tot Ons Genoegen Berkel
۱
۱
HV & CV Quick
inprogress
۱۶:۳۰
USV Hercules
۰
۱
Groene Ster
inprogress
۱۶:۳۰
ADO '20
۰
۰
Voetbalvereniging Uitspanning Na Arbeid
inprogress
۱۶:۳۰
Baronie
۲
۱
RKVV DEM Beverwijk
inprogress
۱۶:۳۰
VV Gemert
۰
۰
Haaksbergse Sport Club 1921
inprogress
۱۶:۳۰
  Ethiopia Premier League
Wolaita Dicha FC
۰
۰
Fasil Kenema
inprogress
۱۶:۳۰
  Greece Gamma Ethniki, Group 1
Thermaikos Thermis
۰
۰
Pandramaikos
inprogress
۱۶:۳۰
  Scotland Premier League Women
Glasgow Girls (W)
-
-
Rangers (W)
inprogress
۱۶:۳۰
  Italy Serie D, Girone E
Virtus Flaminia
۱
۰
ASD Seravezza Calcio
inprogress
۱۷:۰۰
ASD Sporting Trestina
۱
۰
Livorno
inprogress
۱۷:۰۰
Pianese
۰
۰
AC Arezzo
inprogress
۱۷:۰۰
Tau Calcio Altopascio
۰
۰
Grosseto
inprogress
۱۷:۰۰
US Gavorrano
۰
۰
Montespaccato
inprogress
۱۷:۰۰
  Italy Serie D, Girone I
Real Agro Aversa
۰
۰
Vibonese Calcio
inprogress
۱۷:۰۰
ASD Cittanovese
۲
۱
Citta di Sant Agata
inprogress
۱۷:۰۰
ASD Trapani Calcio
۰
۰
ASD San Luca
inprogress
۱۷:۰۰
ASD Sancataldese
۱
۱
Catania Calcio
inprogress
۱۷:۰۰
FC Lamezia Terme
۰
۰
Locri 1909
inprogress
۱۷:۰۰
  France Championnat National U19 Group B
Strasbourg U19
۰
۱
ESTAC Troyes U19
inprogress
۱۷:۰۰
Bourg-en-Bresse Peronnas U19
۰
۰
Paris FC U19
inprogress
۱۷:۰۰
Olympique Lyonnais U19
۱
۱
AJ Auxerre U19
inprogress
۱۷:۰۰
Metz U19
۰
۱
Sochaux U19
inprogress
۱۷:۰۰
  Italy Serie D, Girone G
Lupa Roma
۲
۰
COS Sarrabus Ogliastra
inprogress
۱۷:۰۰
Casertana
۱
۰
Portici 1906
inprogress
۱۷:۰۰
SS Cassino
۱
۰
ASD Sorrento 1945
inprogress
۱۷:۰۰
Real Monterotondo Scalo
۰
۱
Paganese
inprogress
۱۷:۰۰
Vis Artena
۰
۰
USD Palmese 1914
inprogress
۱۷:۰۰
  Belgium First Amateur Division
KVK Tienen
۰
۰
Hoogstraten VV
inprogress
۱۷:۰۰
Liege FC
۰
۰
Francs Borains
inprogress
۱۷:۳۰
Royal Knokke FC
۰
۰
KVV Thes Sport
inprogress
۱۷:۳۰
  France U19 League Women
Dijon U19 (W)
۰
۱
Issy-les-Moulineaux U19 (W)
inprogress
۱۷:۰۰
  Wales Women Premier League
Cardiff Metropolitan (W)
۰
۰
Pontypridd Town (W)
inprogress
۱۷:۳۰
Aberystwyth Town (W)
۰
۱
The New Saints (W)
inprogress
۱۷:۳۰
Swansea City Ladies AFC (W)
۰
۰
Cardiff City (W)
inprogress
۱۷:۳۰
  Portugal Campeonato de Portugal, Group A
Pedras Salgadas
-
-
Merelinense FC
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Brito SC
-
-
Desportivo Moncao
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
GD Braganca
-
-
Tirsense
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
SC Maria DA Fonte
-
-
ARS Martinho
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Amarante FC
-
-
CD Vilar Perdizes
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Portugal Liga 3, Group A
Sanjoanense
-
-
Anadia FC
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Serbia League Women
Vojvodina (W)
۶
۰
ZFU Zvezda B 2018 (W)
Finished
۱۵:۳۰
  Germany Oberliga NOFV South
FSV Wacker Nordhausen
۰
۰
FC Oberlausitz Neugersdorf
Finished
۱۵:۳۰
  Greece Super League Women
Olimpiada Imittos (W)
۲
۲
Neoi Ergoteli (W)
Finished
۱۴:۰۰
Aris Thessaloniki (W)
۰
۰
Kastoria GPO (W)
inprogress
۱۶:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 12
UD Gran Tarajal
۲
۱
Las Palmas B
Finished
۱۵:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 15
CD Subiza
۳
۰
CD Cantolagua
Finished
۱۴:۰۰
  Guatemala Reserve League
CSD Comunicaciones Reserves
۲
۰
Xelaju Reserves
Finished
۰۰:۳۰
  Hong Kong 3rd Division
Fukien Athletic Club
-
-
Lung Moon
Finished
۰۹:۰۰
  Bangladesh League Women
Kumilla Utd (W)
۳
۰
Jamalpur Kacharipara Akadas (W)
Finished
۱۰:۳۰
FC Brahmanbaria (W)
۱
۱
Nasrin Sports Academy (W)
Finished
۱۲:۳۰
  Turkey U19 Elit Ligi
Samsunspor U19
۰
۰
Balikesirspor U19
inprogress
۱۲:۳۰
  Greece U19 Super League 2
Apollon Smirnis U19
۲
۱
Chania FC U19
Finished
۱۳:۰۰
Apollon Pontou FC U19
۰
۱
Apollon Larissa U19
Finished
۱۳:۳۰
  Austria Amateur Cup
Gersthof
۱
۲
Hellas Kagran
Finished
۱۳:۰۰
  Spain Division de Honor Juvenil, Group 2
Osasuna U19
۲
۰
SD Eibar U19
Finished
۱۴:۰۰
  Spain Tercera Division - Grp. 17
Huesca B
۱
۲
CD Robres
Finished
۱۴:۰۰
CDJ Tamarite
۲
۲
CF Epila
Finished
۱۴:۳۰
Ejea
۳
۱
CD Binefar
Finished
۱۴:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 3
CD Siete Villas
۰
۰
SD Torina
Finished
۱۴:۱۵
CD Cayon
۲
۲
CD Naval
Finished
۱۴:۳۰
  Albania First Division
Apolonia Fier
۰
۱
KF Skenderbeu Korce
Finished
۱۵:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 2
CD Lealtad
۱
۱
Llanes
Finished
۱۴:۳۰
UC Ceares
۱
۱
Sporting Gijon B
Finished
۱۴:۳۰
Real Titanico FC
۰
۳
L`Entregu CF
Finished
۱۴:۳۰
Condal CF
۰
۳
CD Covadonga
Finished
۱۴:۳۰
  Turkey 3. Lig Grp. 2
Elaziz Belediyespor
۱
۱
Ayvalikgucu Belediyespor
Finished
۱۴:۳۰
Orduspor 1967
۳
۰
Gumushanespor
Finished
۱۴:۳۰
Antalya Kestelspor
۴
۱
Eynesil Belediyespor
Finished
۱۴:۳۰
Ofspor
۰
۳
Karaman
Finished
۱۴:۳۰
Kahramanmarasspor
۰
۰
Ergene Velimese Spor
Finished
۱۴:۳۰
Darica Genclerbirligi
۰
۰
Kirikkale Buyuk Anadoluspor
Finished
۱۴:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 5
UE Castelldefels
۰
۰
CF Peralada
Finished
۱۴:۳۰
UE Rapitenca
۰
۲
Pobla de Mafumet CF
Finished
۱۴:۳۰
UE Vilassar de Mar
۱
۳
CF Montanesa
Finished
۱۴:۳۰
UE Sants
۱
۱
UE Tona
Finished
۱۵:۰۰
  Spain Tercera Division - Grp. 14
Olivenza
۱
۱
UC La Estrella
Finished
۱۴:۳۰
Calamonte
۱
۲
CF Trujillo
Finished
۱۴:۳۰
UD Fuente de Cantos
۲
۳
Moralo
Finished
۱۴:۳۰
CD Miajadas
۲
۱
Plasencia
Finished
۱۴:۳۰
CP Montehermoso
۲
۴
CD Azuaga
Finished
۱۴:۳۰
SP Villafranca
۰
۰
CD Don Alvaro
Finished
۱۵:۰۰
At. Pueblonuevo
-
-
AD Llerenense
Finished
۱۵:۰۰
Jerez CF
۱
۲
Arroyo
Finished
۱۵:۰۰
  Spain Division de Honor Juvenil
Internacional de la Amistad U19
۰
۰
CD Colegios Diocesanos U19
Finished
۱۴:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 16
Yague
۰
۳
Pena Balmaiso CF
Finished
۱۴:۳۰
Berceo
۳
۰
Racing Rioja CF B
Finished
۱۴:۳۰
  Portugal Campeonato de Portugal, Group D
Esperanca de Lagos
۰
۰
SC Angrense
Finished
۱۴:۳۰
Juventude Evora
-
-
Atletico CP
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Oriental Dragon FC
-
-
FC Ferreiras
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Vasco da Gama Vidigueira
-
-
Olhanense
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Iraq Iraqi Premier League
Al Hudod FC
۱
۱
Al-Karkh
Finished
۱۴:۳۰
  Portugal Liga 3, Group B
Moncarapachense
۱
۲
Uniao Leiria
Finished
۱۴:۳۰
  Spain Segunda Division RFEF, Group 2
Izarra
-
-
CD Brea
بازی شروع نشده است
۱۸:۴۵
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید