0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار انفجار پاسور پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  World FIFA World Cup - Knockout Stage
France
۱
۰
Poland
inprogress
۱۸:۳۰
  Romania Liga I
CFR 1907 Cluj
۲
۰
Chindia Targoviste
Finished
۱۷:۰۰
FC Farul Constanta
۸
۰
FC Botosani
Finished
۱۴:۴۵
Campionii FC Arges
-
-
Rapid Bucuresti
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Germany Bundesliga U19
Borussia Dortmund U19
۱
۰
MSV Duisburg U19
Finished
۱۳:۳۰
TSG Hoffenheim U19
۷
۰
Astoria Walldorf U19
Finished
۱۵:۳۰
Paderborn U19
۰
۳
FC Schalke 04 U19
Finished
۱۳:۳۰
Fortuna Dusseldorf U19
۰
۴
Borussia Monchengladbach U19
Finished
۱۳:۳۰
FC Augsburg U19
۱
۱
FSV Mainz 05 U19
Finished
۱۳:۳۰
Hertha Zehlendorf U19
۱
۲
FC Magdeburg U19
Finished
۱۵:۳۰
FC St. Pauli U19
۳
۰
Holstein Kiel U19
Finished
۱۶:۳۰
Unterhaching U19
۲
۱
Eintracht Frankfurt U19
Finished
۱۳:۳۰
SV Eintracht Trier U19
۰
۶
VfB Stuttgart U19
Finished
۱۳:۳۰
FC Koln U19
۱
۰
Preussen Munster U19
Finished
۱۵:۳۰
Hannover 96 U19
۴
۰
1 FC Union Berlin U19
Finished
۱۳:۳۰
  China League One
Nanjing Fengfan
۱
۳
Shanghai Jiading
Finished
۰۹:۳۰
Qingdao Youth Island
۲
۱
Tianshan Leopard F.C
Finished
۰۹:۳۰
Suzhou Dongwu
۰
۰
Beijing BG
Finished
۰۹:۳۰
Zibo Cuju
۱
۲
Jiangxi Liansheng
Finished
۰۹:۳۰
  Italy Serie B
Genoa
۰
۱
Cittadella
Finished
۱۷:۳۰
Benevento
-
-
Palermo
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
FC Sudtirol Bolzano
۱
۱
Frosinone
Finished
۱۷:۳۰
Bari
۰
۰
Pisa
Finished
۱۷:۳۰
Ascoli
۳
۳
Calcio Como
Finished
۱۷:۳۰
SPAL 1907 Ferrara
۲
۳
Modena
Finished
۱۵:۰۰
Brescia
۰
۲
Reggina
Finished
۱۷:۳۰
Cosenza
۰
۰
AC Perugia
Finished
۱۷:۳۰
  Tanzania Premier League
Young Africans
۰
۰
Tanzania Prisons
inprogress
۱۹:۳۰
Geita Gold FC
۲
۲
Mtibwa Sugar
Finished
۱۶:۳۰
  Portugal U19 Championship
Vitoria Setubal U19
۱
۰
SL Benfica U19
inprogress
۱۸:۳۰
Porto U19
۰
۰
Rio Ave U19
inprogress
۱۸:۳۰
Sporting Braga U19
۱
۱
FC Paços de Ferreira U19
inprogress
۱۸:۳۰
Gondomar U19
۰
۱
Boavista U19
inprogress
۱۸:۳۰
Estoril U19
۰
۰
Casa Pia AC U19
inprogress
۱۸:۳۰
Maritimo U19
۰
۳
Belenenses U19
inprogress
۱۸:۳۰
  Armenia Premier League
FC Shirak
۲
۱
FC Urartu Banants Yerevan
inprogress
۱۷:۳۰
Alashkert
۰
۱
FC Ararat Yerevan
Finished
۱۳:۳۰
  Netherlands Eredivisie Women
Excelsior (W)
۱
۳
PSV Eindhoven (W)
Finished
۱۴:۴۵
  Japan WE League Women
NTV Beleza (W)
۰
۱
Sanfrecce Hiroshima (W)
Finished
۰۸:۳۰
Inac Kobe Leonessa (W)
۳
۰
Elfen Saitama (W)
Finished
۰۷:۳۰
  New Zealand National League Women
Auckland United FC (W)
۳
۲
Capital Football (W)
Finished
۰۴:۰۰
Southern United FC (W)
۲
۱
Eastern Suburbs (W)
Finished
۰۲:۳۰
  Spain LaLiga 2
Racing Santander
۰
۰
Lugo
inprogress
۱۸:۴۵
FC Andorra
۰
۱
FC Cartagena
Finished
۱۶:۳۰
  Portugal League Cup, Group D
CD Trofense
۱
۱
Pacos Ferreira
Finished
۰۰:۱۵
  Australia A-League Women
Melbourne Victory (W)
۱
۰
Wellington Phoenix (W)
Finished
۰۸:۳۰
Adelaide United (W)
۱
۲
Western United FC (W)
Finished
۰۸:۳۰
  Costa Rica Liga de Ascenso Apertura Promotion Playoffs
AD Municipal Liberia
۱
۰
Quepos Cambute
Finished
۰۴:۳۰
  Costa Rica Copa Costa Rica
Santos de Guapiles
۱
۱
Deportivo Saprissa
Finished
۰۴:۳۰
CS Cartagines
۲
۱
Sporting San Jose
Finished
۰۲:۳۰
  France Division 1 Women
Paris FC (W)
۰
۱
Paris Saint Germain (W)
Finished
۱۵:۳۰
  Scotland Premier League Women
Glasgow City (W)
۰
۰
Hibernian (W)
inprogress
۱۷:۳۰
Aberdeen (W)
۰
۰
Spartans FC (W)
inprogress
۱۹:۳۰
Celtic FC (W)
۰
۰
Dundee United WFC (W)
inprogress
۱۹:۴۰
Glasgow Girls (W)
-
-
Rangers (W)
Finished
۱۶:۳۰
  India Indian Super League
Jamshedpur FC
۰
۱
Kerala Blasters FC
Finished
۱۷:۳۰
  Hong Kong 1st Division
Yuen Long FC
۱
۰
North District FC
Finished
۱۱:۰۰
Wing Yee Ft
۱
۱
Hoi King
Finished
۱۱:۰۰
Sha Tin
۱
۳
Kowloon City
Finished
۱۱:۰۰
Citizen AA
۱
۲
Central & Western
Finished
۱۱:۰۰
Eastern District
۳
۶
Happy Valley
Finished
۱۱:۰۰
Kwai Tsing
۱
۷
South China FC
Finished
۱۱:۰۰
Metro Gallery FC
۱
۲
Wong Tai Sin
Finished
۱۱:۳۰
  Azerbaijan Premier League
Kapaz
۰
۱
FK Sumgayit
Finished
۱۴:۰۰
FK Zira
۲
۱
PFK Turan Tovuz
Finished
۱۶:۳۰
  England Super League Women
Manchester City (W)
۳
۱
Brighton & Hove Albion (W)
Finished
۱۷:۳۰
Reading FC (W)
۱
۰
Tottenham (W)
Finished
۱۶:۰۰
Liverpool (W)
۲
۰
West Ham United (W)
Finished
۱۷:۳۰
  New Zealand National League Championship
Auckland City
۳
۲
Wellington Olympic
Finished
۰۴:۳۰
  Luxembourg National Division
F91 Dudelange
۲
۰
FC Victoria Rosport
Finished
۱۷:۰۰
FC Swift Hesperange
۲
۲
Wiltz
inprogress
۱۸:۳۰
CS Fola Esch
۰
۱
US Hostert
Finished
۱۷:۳۰
Union Titus Petange
۰
۱
UNA Strassen
Finished
۱۷:۳۰
US Mondorf-Les-bains
۱
۱
AS Jeunesse Esch
inprogress
۱۸:۳۰
FC Differdange 03
۲
۳
Niedercorn Progres
Finished
۱۷:۳۰
  Hong Kong Premier League
Hong Kong U23 Football Team
۰
۵
Eastern Sports Club
Finished
۱۰:۳۰
  Bhutan Premier League
Paro Rinpung
۳
۷
Royal Thimphu College
Finished
۱۲:۳۰
Thimphu City
۲
۰
BFF Academy U19
Finished
۱۵:۳۰
  China Super League
Wuhan Yangtze River
۱
۱
Changchun Yatai
Finished
۱۵:۰۰
Cangzhou Mighty Lions FC
۰
۴
Wuhan Three Towns
Finished
۱۴:۳۰
Guangzhou City
۱
۲
Shanghai SIPG
Finished
۱۵:۰۰
  Hungary NB II
MTK Budapest
۵
۲
Gyirmot
Finished
۱۵:۳۰
Bekescsaba 1912 Elore SE
۰
۱
FC Ajka
Finished
۱۵:۳۰
Szeged-Csanad Grosics
۱
۱
Nyiregyhaza Spartacus FC
Finished
۱۷:۳۰
Dorogi FC
۱
۰
Pecsi MFC
Finished
۱۵:۳۰
MTE 1904 Mosonmagyarovar
۱
۱
Soroksar SC
Finished
۱۵:۳۰
Csakvar TK
۱
۱
Gyori ETO FC
Finished
۱۵:۳۰
Szentlorinc SE
۱
۱
Kazincbarcika BSC
Finished
۱۵:۳۰
Budafoki MTE-Ujbuda
۱
۱
Duna Aszfalt Tiszakecske
Finished
۱۵:۳۰
Kozarmisleny SE
۴
۰
BFC Siofok
Finished
۱۷:۳۰
  Germany Bundesliga Women
Bayer Leverkusen (W)
۳
۰
1. FFC Turbine Potsdam (W)
Finished
۱۵:۳۰
SG Essen (W)
۰
۰
Werder Bremen (W)
inprogress
۱۸:۳۰
SV Meppen (W)
۱
۰
FC Koln (W)
Finished
۱۵:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 13
Aguilas FC
۰
۰
UD Caravaca
inprogress
۱۹:۳۰
Real Murcia B
۲
۱
Muleno CF
Finished
۱۴:۳۰
UCAM Murcia CF B
۰
۱
Union Molinense CF 2020
inprogress
۱۸:۰۰
CD Bullense
۰
۰
CA Pulpileno
inprogress
۱۹:۳۰
Racing Murcia
۰
۱
CF Lorca Deportiva
Finished
۱۴:۳۰
Deportiva Minera
۰
۲
La Union CF
inprogress
۱۸:۳۰
CD Cieza
۰
۰
Ciudad de Murcia
inprogress
۱۹:۰۰
Alcantarilla FC
۰
۰
EG El Palmar CF
inprogress
۱۹:۳۰
  Bulgaria Bulgarian Cup
PFC Ludogorets Razgrad
۲
۱
PFC Levski Sofia
Finished
۱۵:۰۰
  Cyprus First Division Women
Aris Limassol (W)
۱
۳
Apollon Limassol FC (W)
Finished
۱۲:۳۰
Lefkothea Latsion (W)
۸
۰
Karmiotissa Chrysomilia (W)
Finished
۱۶:۰۰
Geroskipou (W)
۰
۴
Omonia Nicosia (W)
Finished
۱۶:۰۰
  Guatemala Liga Nacional
CSD Comunicaciones
۲
۰
Guastatoya
Finished
۰۳:۳۰
  Argentina Torneo Regional Amateur
Villa Belgrano
۴
۳
Juventud de Pergamino
Finished
۰۲:۳۰
Gutierrez SC
۱
۰
El Porvenir
Finished
۰۲:۳۰
  Andorra 1a Divisio
UE Santa Coloma
۲
۲
Inter Club d'Escaldes
Finished
۱۷:۳۰
AC d'Escaldes
۴
۰
Penya Encarnada d'Andorra
Finished
۱۵:۰۰
UE Engordany
۰
۰
FC Ordino
inprogress
۱۸:۳۰
  Angola Girabola
Sagrada Esperanca
۰
۰
Sporting de Benguela
inprogress
۱۸:۰۰
  World Friendly Club Matches
Pafos FC
۰
۰
Panathinaikos
inprogress
۱۹:۳۰
Tenerife
۰
۴
Brondby I.F.
Finished
۱۵:۳۰
Olympiakos Piraeus FC
۳
۳
Standard Liege
Finished
۱۷:۳۰
Aris Thessaloniki
-
-
Maccabi Haifa FC
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Hearts Of Midlothian FC
۰
۱
Union Deportiva Almeria
Finished
۱۴:۳۰
Cambuur Leeuwarden
۱
۱
Heracles Almelo
Finished
۱۶:۰۰
NAC Breda
۰
۲
KV Mechelen
Finished
۱۶:۳۰
Adana Demirspor
۳
۶
Maccabi Tel-Aviv
Finished
۱۷:۳۰
KV Kortrijk
۱
۰
Excelsior Rotterdam
Finished
۱۴:۳۰
  Uganda Premier League
Gadaffi
۱
۰
Vipers
Finished
۱۶:۳۰
Villa SC
۱
۰
Maroons FC
Finished
۱۴:۳۰
  Cyprus 1. Division
Apollon Limmassol FC
-
-
AEL Limassol
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Anorthosis Famagusta
۰
۱
Aris Limmasol
inprogress
۱۸:۳۰
  Portugal League Cup, Group G
FC Arouca
-
-
Leixoes
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Portugal Campeonato de Portugal, Group B
AD Machico
۱
۰
Lusitania Lourosa
inprogress
۱۸:۳۰
AD Camacha
۰
۱
Gondomar
inprogress
۱۸:۳۰
Leca FC
۱
۰
Guarda Desportiva
inprogress
۱۸:۳۰
FC Alpendorada
۰
۱
Rebordosa AC
inprogress
۱۸:۳۰
AD Castro Daire
۰
۱
Maritimo Funchal II
inprogress
۱۸:۳۰
Beira Mar
۰
۰
GD Resende
inprogress
۱۸:۳۰
Valadares Gaia FC
۰
۱
SC Salgueiros
inprogress
۱۸:۳۰
  Italy Serie C, Group A
Triestina Calcio
۰
۰
Feralpisalo
Finished
۱۷:۰۰
AC Pro Sesto
۱
۰
Piacenza Calcio
Finished
۱۷:۰۰
Padova
۲
۱
AC Trento
Finished
۱۷:۰۰
Juventus U23
۱
۰
Sangiuliano City Nova
Finished
۱۵:۰۰
Albinoleffe
۰
۱
Virtus Verona
Finished
۱۷:۰۰
Pro Patria
۲
۰
Calcio Lecco
Finished
۱۷:۰۰
Pro Vercelli
۲
۰
Pordenone
Finished
۱۷:۰۰
Vicenza
۲
۰
US Pergolettese
Finished
۱۷:۰۰
AC Renate
۱
۳
Mantova
Finished
۱۷:۰۰
Novara
۳
۱
F.C. Arzignano Valchiampo
Finished
۱۷:۰۰
  Hong Kong 2nd Division
Kwun Tong
۰
۳
Mutual FC
Finished
۰۹:۰۰
Kwong Wah
۰
۲
Wing Go FC
Finished
۱۳:۰۰
Kowloon Cricket Club
۱
۲
Sai Kung
Finished
۰۹:۰۰
Lucky Mile
۳
۱
Tung Sing
Finished
۱۴:۰۰
  Malta Premier League
Mosta FC
۲
۰
Zebbug Rangers FC
Finished
۱۶:۳۰
Hamrun Spartans FC
۲
۰
Santa Lucia F.C.
Finished
۱۴:۰۰
Pieta Hotspurs FC
۱
۵
Birkirkara FC
Finished
۱۴:۰۰
Valletta FC
۰
۱
Gudja United
Finished
۱۶:۳۰
  Spain Primera Division RFEF, Group 1
San Fernando Club Deportivo
۱
۱
Linares Deportivo
Finished
۱۴:۳۰
Real Balompedica Linense
۲
۱
Ceuta
Finished
۱۴:۳۰
Pontevedra
۰
۰
Racing de Ferrol
inprogress
۱۹:۳۰
San Sebastian De Los Reyes
-
-
Talavera
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Celta de Vigo B
-
-
Algeciras CF
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Greece U19 Super League
Ionikos U19
۱
۰
Levadiakos U19
Finished
۱۲:۰۰
AEK Athens U19
۴
۲
Volos NPS U19
Finished
۱۶:۰۰
  Puerto Rico Premier League
Caguas Sporting
۰
۲
Puerto Rico Sol FC
Finished
۰۳:۰۰
  Germany Oberliga NOFV Nord
SC Staaken
۱
۳
RSV Eintracht 1949
Finished
۱۶:۳۰
FC Hansa Rostock II
۱
۱
FSV Optik Rathenow
Finished
۱۵:۳۰
Charlottenburger FC Hertha 06
۱
۰
SG Dynamo Schwerin
Finished
۱۵:۳۰
BSV Eintracht Mahlsdorf
۳
۱
TUS Makkabi
Finished
۱۶:۰۰
TSG Neustrelitz
۱
۰
MSV 1919 Neuruppin
Finished
۱۶:۰۰
  Portugal Campeonato Nacional Women
Sporting (W)
۲
۲
SF Damaiense (W)
Finished
۱۶:۳۰
Braga (W)
۰
۰
Famalicao (W)
inprogress
۱۸:۳۰
Clube de Albergaria (W)
۲
۰
Amora FC (W)
inprogress
۱۸:۳۰
Valadares Gaia FC (W)
۲
۱
Torreense (W)
Finished
۱۴:۳۰
  Turkey 1. Lig
Altay SK Izmir
۰
۰
Boluspor
inprogress
۱۹:۳۰
Adanaspor FK
۲
۲
Goztepe AS Izmir
Finished
۱۶:۳۰
Manisa Futbol Kulubu
۰
۰
Keciorengucu Ankara
Finished
۱۴:۰۰
  Italy Serie D, Girone C
Virtus Bolzano
۱
۳
US Adriese
Finished
۱۷:۰۰
Caldiero Terme
۱
۱
US Levico Terme
Finished
۱۷:۰۰
ASD Cartigliano
۱
۱
Villafranca Veronese
Finished
۱۷:۰۰
Legnago Salus
۱
۰
Cjarlins Muzane
Finished
۱۷:۰۰
Este
۱
۱
Luparense
Finished
۱۷:۰۰
ACD Campodarsego Calcio
۱
۱
Portogruaro
Finished
۱۷:۰۰
  France Championnat National U19 Group A
USL Dunkerque U19
۰
۰
Paris Saint-Germain U19
Finished
۱۷:۰۰
Amiens U19
۴
۰
Lens U19
Finished
۱۷:۰۰
Le Havre AC U19
۰
۰
SM Caen U19
Finished
۱۷:۰۰
US Orleans U19
۱
۳
Valenciennes FC U19
Finished
۱۷:۰۰
  Netherlands Tweede Divisie
OFC Oostzaan
۱
۱
De Treffers
Finished
۱۷:۰۰
  Portugal Campeonato de Portugal, Group C
Marinhense
۱
۱
Rio Maior SC
inprogress
۱۸:۳۰
Sertanense FC
۰
۰
Coruchense
inprogress
۱۸:۳۰
CD Alcains
۰
۱
Pero Pinheiro
inprogress
۱۸:۳۰
UD Serra
۰
۰
Sintrense
inprogress
۱۸:۳۰
Grupo Sportivo De Loures
۱
۰
Sport Arronches e Benfica
inprogress
۱۸:۳۰
S.U. 1 Dezembro
۰
۰
Castelo Branco
inprogress
۱۸:۳۰
Mortagua FC
۰
۰
Santarem
inprogress
۱۸:۳۰
  Republic of Kosovo Superliga
KF Llapi Podujeve
۰
۳
KF Ballkani
Finished
۱۵:۳۰
  Spain Primera Division Women
Valencia (W)
۰
۱
Atletico Madrid (W)
Finished
۱۴:۳۰
Sporting de Huelva (W)
۲
۲
Deportivo Alaves (W)
Finished
۱۴:۳۰
Alhama CF (W)
۰
۱
Villarreal (W)
inprogress
۱۸:۳۰
Real Betis (W)
-
-
Levante UD (W)
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Spain Segunda Division RFEF, Group 4
Juventud Torremolinos CF
۱
۲
FC Cartagena II
Finished
۱۴:۳۰
Xerez Deportivo FC
۰
۱
Recreativo de Huelva
Finished
۱۴:۳۰
Real Betis B
۰
۰
Sanluqueno
Finished
۱۴:۰۰
CD Utera
۰
۴
Sevilla Atletico
Finished
۱۴:۳۰
Yeclano Deportivo
۰
۰
Antequera CF
inprogress
۱۹:۳۰
CD San Roque de Lepe
۱
۱
Cadiz B
Finished
۱۴:۳۰
Velez CF
۲
۲
Mar Menor
Finished
۱۴:۳۰
UCAM Murcia
۱
۱
CD El Ejido 2012
Finished
۱۴:۳۰
Atletico Mancha Real CF
-
-
Granada B
بازی شروع نشده است
۲۰:۱۵
  Spain Tercera Division - Grp. 7
CF Pozuelo de Alarcon
۰
۰
RSD Alcala Henares
Finished
۱۴:۳۰
Real Aranjuez
۰
۳
Rayo Vallecano B
Finished
۱۴:۰۰
Getafe B
۳
۱
Las Rozas CF
Finished
۱۴:۰۰
CF Fuenlabrada Promesas
۰
۲
CD Galapagar
Finished
۱۳:۳۰
CD Canillas
۱
۱
Ursaria
Finished
۱۴:۰۰
Cuc Villalba
۴
۳
Paracuellos Antamira
Finished
۱۴:۰۰
CF Trival Valderas Alcorcon
۲
۱
RSC Internacional FC
Finished
۱۴:۰۰
CD Mostoles
۰
۱
AD Torrejon CF
Finished
۱۴:۳۰
  Germany 2. Bundesliga Women
SC Sand (W)
۰
۲
RB Leipzig (W)
Finished
۱۳:۳۰
FSV Gutersloh (W)
۰
۲
TSG 1899 Hoffenheim II (W)
Finished
۱۳:۳۰
FFC Frankfurt II (W)
۱
۲
SG 99 Andernach (W)
Finished
۱۶:۳۰
1. FC Nurnberg (W)
۳
۰
FC Ingolstadt 04 (W)
Finished
۱۶:۳۰
Turbine Potsdam II (W)
-
-
Bayern Munich II (W)
Finished
۱۳:۳۰
  Romania Liga 1 Women
Ladies Targu Mures (W)
۵
۱
Universitatea Galati (W)
Finished
۱۲:۳۰
CSM Alexandria (W)
۳
۰
Fairplay Bucuresti (W)
Finished
۱۲:۳۰
AFK Csikszereda Miercurea Ciuc (W)
۱
۰
Banat Girls FC (W)
Finished
۱۳:۳۰
CS Vasas Odorheiu Secuiesc (W)
۰
۳
SSU Politehnica Timisoara (W)
Finished
۱۲:۳۰
  Italy Serie A Women
Sassuolo (W)
۲
۲
Parma (W)
Finished
۱۵:۰۰
AC Milan (W)
۰
۲
AS Roma (W)
Finished
۱۷:۰۰
Como (W)
۲
۳
Fiorentina (W)
Finished
۱۷:۰۰
  Greece Super League 2, Group A
Panathinaikos II
۰
۱
Panserraikos
Finished
۱۶:۳۰
Larissa FC
۲
۰
Thesprotos
Finished
۱۶:۳۰
Veria FC
۱
۰
Almopos Arideas
Finished
۱۶:۳۰
Diagoras Rodos
۲
۳
PAOK B
Finished
۱۶:۳۰
  Germany Oberliga Niederrhein
VfB Homberg
۳
۳
FC Monheim
Finished
۱۶:۴۵
Schwarz Weiss Essen
۳
۰
Kleve
Finished
۱۶:۳۰
VfB 03 Hilden
۰
۰
Turu Dusseldorf 1880
inprogress
۱۸:۰۰
Union Nettetal
۰
۰
Cronenberger SC
inprogress
۱۷:۴۵
SC St Tonis 11/20
-
-
MSV Düsseldorf
inprogress
۱۸:۰۰
  Italy Serie D, Girone H
FC Matera
۳
۲
Lavello
Finished
۱۷:۰۰
SS Cavese
۲
۱
Casarano
Finished
۱۷:۰۰
Citta di Fasano
۰
۰
Team Altamura
inprogress
۱۸:۰۰
Puteolana Internapoli
۰
۱
Barletta 1922
Finished
۱۷:۰۰
ASD Gladiator
۲
۰
ASG Nocerina 1910
Finished
۱۷:۰۰
ASD Nardo Calcio
۲
۱
Afragolese 1944
Finished
۱۷:۰۰
Molfetta
۲
۳
Brindisi
Finished
۱۷:۰۰
FC Francavilla
۱
۱
FBC Gravina
Finished
۱۷:۰۰
USD Bitonto Calcio
۲
۲
Martina Calcio 1947
Finished
۱۷:۰۰
  Italy Serie D, Girone G
Casertana
۱
۰
Portici 1906
Finished
۱۷:۰۰
Real Monterotondo Scalo
۰
۱
Paganese
Finished
۱۷:۰۰
Lupa Roma
۳
۱
COS Sarrabus Ogliastra
Finished
۱۷:۰۰
SS Cassino
۲
۰
ASD Sorrento 1945
Finished
۱۷:۰۰
Vis Artena
۰
۰
USD Palmese 1914
Finished
۱۷:۰۰
  Italy Serie D, Girone D
Aglianese
۰
۱
Bagnolese
Finished
۱۷:۰۰
Scandicci
۲
۲
Mezzolara
Finished
۱۷:۰۰
Correggese
۲
۰
Salsomaggiore
Finished
۱۷:۰۰
Ravenna Calcio
۲
۱
AC Forli
Finished
۱۷:۰۰
US Corticella
۲
۶
Sant'Angelo
Finished
۱۷:۰۰
Crema 1908
۱
۱
Carpi FC 1909
Finished
۱۷:۰۰
Real Forte Querceta
۱
۱
Lentigione Calcio
Finished
۱۷:۰۰
Sammaurese
۳
۲
AC Pistoiese
Finished
۱۷:۰۰
Fanfulla Cavenago
۱
۴
Giana Erminio
Finished
۱۷:۰۰
  Italy Serie C, Group C
Messina
۰
۱
AZ Picerno ASD
Finished
۱۷:۰۰
Catanzaro
۴
۱
Virtus Francavilla
Finished
۱۷:۰۰
Audace Cerignola
-
-
Crotone
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
FC Turris Neapolis 1944
-
-
Avellino
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Gelbison Cilento SSD
۰
۰
Latina Calcio
Finished
۱۷:۰۰
Fidelis Andria 1928
-
-
Juve Stabia
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Giugliano
-
-
Foggia
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
ASD Nuova Monterosi
۲
۱
Viterbese
Finished
۱۷:۰۰
AC Monopoli
-
-
Potenza Calcio
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
  Northern Ireland Premiership
Newry City
۱
۳
Portadown FC
Finished
۱۷:۳۰
  San Marino Campionato
SP Tre Penne
۳
۱
SS San Giovanni
Finished
۱۷:۳۰
FC Fiorentino
۰
۳
SP Tre Fiori
Finished
۱۷:۳۰
AC Juvenes/Dogana
۳
۱
SS Pennarossa
Finished
۱۷:۳۰
  England National League - Northern Premier Division Women
Brighouse Town (W)
۰
۰
Loughborough Lightning (W)
Finished
۱۷:۳۰
  Germany Oberliga Westfalen
TuS Ennepetal
۲
۰
1. FC Gievenbeck
Finished
۱۷:۳۰
SC Paderborn 07 II
۲
۰
FC Gutersloh 2000
Finished
۱۶:۳۰
TSG Sprockhovel
۰
۱
Finnentrop / Bamenohl
Finished
۱۷:۰۰
TSV Victoria Clarholz
۰
۱
SV Schermbeck
Finished
۱۶:۳۰
SpVgg Vreden 1921
۱
۱
SF Siegen 1899
Finished
۱۷:۰۰
Sportfreunde Lotte
۲
۰
SV Westfalia Rhynern
Finished
۱۷:۰۰
Delbrucker Sc
۰
۱
SC Preussen Munster II
Finished
۱۷:۳۰
TuS Erndtebruck
۰
۰
ASC Dortmund
بازی شروع نشده است
۱۸:۰۰
  Spain Tercera Division - Grp. 18
Quintanar Rey
۱
۱
Villarrobledo
inprogress
۱۸:۳۰
CD Toledo
۴
۱
Atletico Tomelloso
Finished
۱۴:۳۰
CF Talavera de la Reina B
۲
۳
CD Villacanas
Finished
۱۴:۳۰
Marchamalo
۰
۰
Conquense
inprogress
۱۹:۰۰
  Spain Segunda Division RFEF, Group 2
Alfaro
۰
۰
AD San Juan
inprogress
۱۹:۰۰
Izarra
۰
۰
CD Brea
inprogress
۱۸:۴۵
CD Tudelano
۰
۰
Arnedo
inprogress
۱۹:۳۰
Arenas Club de Getxo
۰
۰
SD Gernika Club
inprogress
۱۹:۳۰
Sociedad Deportivo Tarazona
۰
۰
Cirbonero
inprogress
۱۹:۳۰
Sestao River Club
-
-
Racing Rioja
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
  Spain Tercera Division - Grp. 11
CD Sant Jordi
۰
۱
CF Platges de Calvia
inprogress
۱۹:۳۰
SE Penya Independent
۱
۲
CE Andratx
Finished
۱۴:۳۰
  Belgium First Division B
SK Deinze
-
-
SK Beveren
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
FC Verbroedering Dender EH
۲
۳
Kfco Beerschot-Wilrijk
Finished
۱۶:۰۰
  Rwanda National League
Musanze FC
۳
۱
Rwamagana City
Finished
۱۶:۳۰
Rayon Sports FC
۱
۰
Bugesera FC
Finished
۱۶:۳۰
Etincelles FC
۱
۰
Gorilla FC
Finished
۱۶:۳۰
  Wales Women Premier League
Cardiff Metropolitan (W)
۱
۰
Pontypridd Town (W)
Finished
۱۷:۳۰
Aberystwyth Town (W)
۳
۳
The New Saints (W)
Finished
۱۷:۳۰
Swansea City Ladies AFC (W)
۱
۱
Cardiff City (W)
Finished
۱۷:۳۰
  Zambia Super League
Green Buffaloes
۱
۰
Buildcon FC
Finished
۱۶:۳۰
  Spain Segunda Division RFEF, Group 5
CD Diocesano
۰
۱
CD Estepona
Finished
۱۴:۳۰
Navalcarnero
۴
۰
Cerdanyola del Valles FC
Finished
۱۴:۰۰
Cacereno
۲
۲
Gimnastica Segoviana
Finished
۱۴:۳۰
CF Villanovense
۰
۰
Don Benito
inprogress
۱۹:۳۰
Socuellamos
۱
۲
Atletico Madrid B
Finished
۱۴:۳۰
CD Atletico Paso
۰
۲
CD Coria
Finished
۱۴:۳۰
U.D. Melilla
۱
۰
UD Montijo
Finished
۱۴:۳۰
Guadalajara
۰
۲
AD Union Adarve
Finished
۱۴:۳۰
  Oman Professional League
Bahla Club
۱
۰
Al Seeb
Finished
۱۶:۱۰
  India Delhi Senior Division
Jaguar FC
۴
۳
Youngmen SC
Finished
۰۹:۴۵
United Bharat
۳
۰
Delhi United
Finished
۱۲:۳۰
  Turkey Bayanlar Ligi Women
Fatih Vatan Spor (W)
۰
۴
Fatih Karagumruk (W)
Finished
۱۲:۳۰
Besiktas (W)
۳
۰
Karadeniz Eregli Belediye Spor (W)
Finished
۱۲:۳۰
Konak Belediyesi (W)
۱
۳
Galatasaray (W)
Finished
۱۲:۳۰
Kirecburnu (W)
۰
۳
Trabzonspor (W)
Finished
۱۲:۳۰
Adana Idman (W)
۰
۱
1207 Antalyaspor (W)
Finished
۱۲:۳۰
Dudullu SK (W)
۰
۴
Alg Spor (W)
Finished
۱۴:۳۰
  France Championnat National U19 Group C
Toulouse FC U19
۳
۲
AS Monaco FC U19
Finished
۱۳:۳۰
Le Mans U19
۱
۱
Avranches U19
Finished
۱۷:۰۰
FC Lorient U19
۱
۱
Girondins de Bordeaux U19
Finished
۱۳:۳۰
USSA Vertou U19
۰
۰
Angers U19
Finished
۱۷:۰۰
SA Merignac U19
۰
۰
Chamois Niortais FC U19
Finished
۱۷:۰۰
  Hungary NB III
MTK Budapest II
۲
۰
Ferencvarosi TC II
Finished
۱۳:۳۰
Puskas Academy II
۸
۱
Csornai SE
Finished
۱۳:۳۰
Karcagi SE
۱
۲
Tiszafuredi
Finished
۱۳:۳۰
Putnok VSE
۱
۲
Senyo Carnifex FC
Finished
۱۵:۳۰
Veszprem FC
۰
۰
Balatonfuredi FC
Finished
۱۵:۳۰
Mori SE
-
-
Bicskei TC
Finished
۱۵:۳۰
BKV Elore
۱
۰
Diosgyori VTK II
Finished
۱۵:۳۰
Kelen SC
-
-
Budaorsi SC
Finished
۱۵:۳۰
Hajduszoboszlo SE
۱
۰
Hatvan
Finished
۱۵:۳۰
BVSC Zuglo
۵
۰
Bekescsabai Elore SE II
Finished
۱۵:۳۰
Penzugyor
-
-
Tiszaujvaros
Finished
۱۵:۳۰
Monori SE
-
-
Budapest Honved II
Finished
۱۵:۳۰
Zsambeki
۰
۱
Zalaegerszegi TE II
Finished
۱۵:۳۰
Cegled VSE
۱
۱
Kecskemeti II
Finished
۱۵:۳۰
Debreceni VSC II
۱
۱
Fuzesgyarmati SK
Finished
۱۵:۳۰
Erdi VSE
-
-
Komarom VSE
Finished
۱۵:۳۰
Egri FC
-
-
Kisvarda II
Finished
۱۵:۳۰
  Thailand Thai League 2
Chiangmai United FC
۰
۳
Phrae United
Finished
۱۴:۳۰
Udon Thani FC
۰
۳
Chiangmai FC
Finished
۱۴:۰۰
Kasetsart
۰
۰
Rayong FC
Finished
۱۵:۰۰
Suphanburi FC
۳
۰
Nakhon Si United
Finished
۱۵:۳۰
  Turkey 2. Lig - Red Group
Fethiyespor
۱
۰
Kirklarelispor
Finished
۱۳:۳۰
Utas Usakspor
۲
۳
Zonguldak Komurspor
Finished
۱۴:۳۰
Kirsehir Belediye Spor
۱
۱
Karacabey Belediyespor
Finished
۱۴:۳۰
Balikesirspor
۱
۱
Adiyaman FK
Finished
۱۴:۳۰
Pazarspor
۱
۱
1461 Trabzonspor
Finished
۱۴:۳۰
  Spain Segunda Division RFEF, Group 1
CD Arenteiro
۱
۰
Ourense CF
Finished
۱۴:۳۰
Bergantinos CF
۱
۳
Zamora
Finished
۱۴:۳۰
Real Aviles CF
۳
۰
Burgos Promesas
Finished
۱۴:۳۰
Coruxo CF
۰
۰
Guijuelo
inprogress
۱۹:۳۰
Gimnastic Torrelavega
۰
۰
Union Popular Langreo
inprogress
۱۹:۳۰
CF Cristo Atletico
۰
۰
SD Compostela
inprogress
۱۹:۳۰
  Turkey 3. Lig Grp. 3
Bursa Yildirim Spor
۱
۱
68 Yeni Aksaray Belediyspor
Finished
۱۴:۳۰
Buyukcekmece Tepecikspor
۱
۰
Mus Spor
Finished
۱۴:۳۰
Osmaniyespor FK
۰
۰
Cankaya FK
Finished
۱۴:۳۰
Akhisar Belediye GS
۰
۱
Kepez Belediye Antalya
Finished
۱۴:۳۰
Arguvan Belediyespor
۱
۱
Artvin Hopaspor
Finished
۱۴:۳۰
Sapanca Genclikspor
۴
۱
Bergama Belediyespor
Finished
۱۴:۳۰
  India I-League
Kenkre
۱
۱
Gokulam FC
Finished
۱۴:۳۰
  Spain Primera Division RFEF, Group 2
CD Numancia
۰
۲
Real Union Club de Irun
Finished
۱۴:۳۰
Athletic Bilbao B
۲
۲
UE Cornella
Finished
۱۴:۳۰
SD Amorebieta
۰
۰
CD Atletico Baleares
Finished
۱۴:۳۰
Real Murcia
-
-
CD Alcoyano
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Gimnastic de Tarragona
-
-
CE Sabadell
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  North Macedonia First League
Makedonija GjP
۱
۳
FK Shkendija 79
Finished
۱۵:۳۰
KF Shkupi Skopje
۳
۱
Bregalnica Stip
Finished
۱۵:۳۰
FC Struga Trim & Lum
۱
۰
Akademija Pandev
Finished
۱۵:۳۰
FK Tikves Kavadarci
۰
۲
FK Sileks
Finished
۱۵:۳۰
Pobeda Prilep Junior
۰
۰
FK Skopje
Finished
۱۵:۳۰
  Cyprus 2. Division
Olympiada Lympion
۰
۱
Ethnikos Achnas FC
Finished
۱۶:۰۰
Omonia 29th May
۱
۰
Achyronas Onisillos
Finished
۱۶:۰۰
Omonia FC Aradippou
۱
۴
AE Zakakiou
Finished
۱۶:۰۰
  Germany Oberliga Schleswig-Holstein
Eckernforder SV
۲
۰
TSV Pansdorf
Finished
۱۶:۰۰
  Germany Regionalliga North
Eintracht Norderstedt
۳
۱
SSV Jeddeloh
Finished
۱۶:۳۰
Bremer SV
۴
۰
Weiche Flensburg 08
Finished
۱۵:۳۰
KSV Holstein Kiel II
۴
۰
SV Atlas Delmenhorst
Finished
۱۶:۳۰
Drochtersen / Assel
۲
۲
SV Werder Bremen II
Finished
۱۷:۳۰
VfV Borussia 06 Hildesheim
۰
۰
Teutonia Ottensen
Finished
۱۶:۳۰
1. FC Phoenix Luebeck
۰
۰
TuS Blau-Weiss Lohne
Finished
۱۶:۳۰
  Portugal Liga 3, Group A
Sanjoanense
۰
۱
Anadia FC
inprogress
۱۸:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 2
UD Llanera
۰
۰
Valdesoto CF
inprogress
۱۸:۱۵
CD Tuilla
۱
۰
Aviles Stadium CF
inprogress
۱۸:۱۵
Caudal Deportivo de Mieres
-
-
CD Praviano
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
CD Lealtad
۱
۱
Llanes
Finished
۱۴:۳۰
UC Ceares
۱
۱
Sporting Gijon B
Finished
۱۴:۳۰
Real Titanico FC
۰
۳
L`Entregu CF
Finished
۱۴:۳۰
Condal CF
۰
۳
CD Covadonga
Finished
۱۴:۳۰
  Germany Oberliga Mittelrhein
VfL Vichttal
۲
۱
Siegburger SV 04
inprogress
۱۸:۰۰
Bonner SC
۵
۰
Eintracht Hohkeppel
Finished
۱۷:۰۰
FC Hurth
۲
۰
FC Pesch 1956
Finished
۱۷:۳۰
SpVg Frechen 20
۴
۰
Borussia Freialdenhoven
inprogress
۱۷:۴۵
Viktoria Arnoldsweiler
-
-
TuS BW Konigsdorf
Finished
۱۷:۰۰
Hennef 05
۳
۰
FC Wegberg-Beeck
Finished
۱۷:۳۰
Fortuna Koln II
۰
۲
BC Viktoria Glesch Paffendorf
inprogress
۱۸:۰۰
  Germany Oberliga Niedersachsen
VFL Oldenburg
۳
۰
Blau-Weiss Papenburg
Finished
۱۷:۳۰
Heeslinger SC
۳
۱
TSV Pattensen
Finished
۱۶:۳۰
Hansa Luneburg
۰
۳
Rotenburger
Finished
۱۶:۳۰
Spelle-Venhaus
۲
۱
SV Ahlerstedt/Ottendorf
Finished
۱۶:۳۰
Arminia Hannover
۰
۴
1 FC Germ Egestorf/Langreder
Finished
۱۶:۳۰
FT Braunschweig
-
-
FSV Schoningen
Finished
۱۶:۳۰
  Italy Serie D, Girone A
Chieri 1955
۲
۲
GS Castanese
Finished
۱۷:۰۰
USD Castellanzese
۰
۲
Chisola
Finished
۱۷:۰۰
Fossano Calcio
۱
۱
Pinerolo
Finished
۱۷:۰۰
Borgosesia
۲
۲
Derthona FBC
Finished
۱۷:۰۰
Vado
۰
۲
AC Legnano
Finished
۱۷:۰۰
Pont Donnaz Hone Arnad Evancon
۱
۱
Asti
Finished
۱۷:۰۰
Gozzano
۳
۱
US Fezzanese
Finished
۱۷:۰۰
  Italy Serie B Women
Chievo Verona (W)
۲
۲
Lazio (W)
Finished
۱۷:۰۰
Apulia Trani (W)
۰
۲
Ternana (W)
Finished
۱۵:۰۰
Cittadella (W)
۰
۱
Brescia Calcio (W)
Finished
۱۷:۰۰
Tavagnacco (W)
۲
۵
San Marino Academy (W)
Finished
۱۷:۰۰
  Malta Challenge League
Sliema Wanderers FC
۵
۱
Marsaskala
Finished
۱۶:۴۵
Zejtun Corinthians FC
۳
۰
Swieqi United FC
Finished
۱۴:۳۰
Qrendi FC
-
-
Zurrieq
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Marsa FC
-
-
Tarxien Rainbows FC
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Spain Segunda Division RFEF, Group 3
Terrassa CF
۱
۰
RCD Mallorca B
Finished
۱۴:۳۰
Lleida
۲
۰
Ibiza Islas Pitiusas
Finished
۱۴:۳۰
Zaragoza B (Deportivo Aragon)
۱
۱
UD Alzira
Finished
۱۵:۳۰
Saguntino
۰
۰
Ebro
Finished
۱۴:۳۰
CE Manresa
۱
۲
CF Badalona
Finished
۱۴:۳۰
SD Formentera
۲
۰
AE Prat
Finished
۱۳:۳۰
SCR Pena Deportiva
۰
۱
RCD Espanyol B
Finished
۱۴:۳۰
UE Olot
۰
۰
Hercules Alicante
inprogress
۱۹:۰۰
  Germany Oberliga Bremen
SV Hemelingen
۲
۳
FC Oberneuland
Finished
۱۵:۳۰
Schwachhausen
۲
۰
Werder Bremen III
Finished
۱۵:۳۰
Leher Bremerhaven
۰
۱
Union 60 Bremen
Finished
۱۶:۰۰
  Spain Tercera Division - Grp. 6
Torrent CF
۱
۰
Villarreal CF C
Finished
۱۴:۳۰
Athletic Club Torrellano
۲
۱
Hercules II
inprogress
۱۸:۱۵
CF Elche Ilicitano
۱
۱
Castellon B
inprogress
۱۸:۳۰
Orihuela
۰
۱
Levante B
Finished
۱۴:۳۰
Silla CF
۰
۰
Atzeneta
inprogress
۱۸:۳۰
  Honduras Liga Nacional
Motagua
۲
۱
CD Victoria
Finished
۰۲:۰۰
  Spain Tercera Division - Grp. 4
CD Vitoria
۲
۰
Club Portugalete
Finished
۱۵:۱۵
Barakaldo
۰
۰
SCD Durango
inprogress
۱۹:۳۰
  Turkey 2. Lig - White Group
Corum Belediyespor
۲
۱
Yeni Menemen Belediyespor Izmir
Finished
۱۴:۰۰
Kasimpasa Erokspor
۵
۰
Inegolspor
Finished
۱۴:۳۰
Ankaraspor
۳
۱
Bayburt Ozel Idarespor
Finished
۱۴:۳۰
Nazilli Belediyespor Aydin
۲
۰
Somaspor
Finished
۱۴:۳۰
Amedspor SK
۱
۲
24 Erzincanspor
Finished
۱۴:۳۰
Eylul Belediye Sivas
۰
۰
Duzcespor
Finished
۱۴:۳۰
Batman Petrolspor
۱
۲
Isparta 32 Spor
Finished
۱۴:۳۰
Afjet Afyonspor
۲
۱
Arnavutkoy
Finished
۱۴:۳۰
  France Championnat National U19 Group D
US Colomiers U19
۲
۰
Bastia SC U19
Finished
۱۳:۳۰
AS Saint-Etienne U19
۵
۱
Blagnac FC U19
Finished
۱۴:۳۰
Istres U19
۰
۰
Olympique de Marseille U19
inprogress
۱۷:۰۰
SC Air Bel U19
۳
۳
AS Beziers U19
Finished
۱۷:۰۰
AS Cannes U19
۰
۰
Ajaccio U19
inprogress
۱۷:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 9
Centro de Deportes El Palo
۱
۱
CD Torreperogil
Finished
۱۴:۳۰
Marbella FC
۲
۰
UD Almeria B
Finished
۱۴:۳۰
Maracena
۱
۰
Torredonjimeno
Finished
۱۵:۰۰
Motril CF
۰
۰
Atletico Malagueno
Finished
۱۴:۳۰
UD Torre del Mar
۲
۰
Arenas Armilla CD
Finished
۱۴:۳۰
  Turkey 3. Lig Grp. 1
1922 Konyaspor (Anadolu Selcukluspor)
۱
۱
Edirnespor
Finished
۱۴:۳۰
Eskisehirspor K
۳
۴
Kutahyaspor
Finished
۱۴:۳۰
Hacettepe 1945 SK
۱
۱
Nevsehir Belediyespor
Finished
۱۴:۳۰
  Ireland Leinster Senior League
Killester Donnycarney FC
۴
۱
Crumlin United FC
Finished
۱۴:۳۰
Bangor Celtic FC
۱
۲
Bluebell United
Finished
۱۴:۳۰
  Italy Serie D, Girone E
Virtus Flaminia
۲
۱
ASD Seravezza Calcio
Finished
۱۷:۰۰
Tau Calcio Altopascio
۰
۰
Grosseto
Finished
۱۷:۰۰
ASD Sporting Trestina
۱
۱
Livorno
Finished
۱۷:۰۰
Pianese
۱
۲
AC Arezzo
Finished
۱۷:۰۰
US Gavorrano
۱
۰
Montespaccato
Finished
۱۷:۰۰
  Spain Tercera Division - Grp. 1
Arosa SC
۱
۰
Atletico Arteixo
inprogress
۱۹:۳۰
CD Barco
۰
۰
UD Somozas
inprogress
۱۹:۳۰
UD Paiosaco
۰
۰
UD Ourense
inprogress
۱۹:۳۰
  Gibraltar National League
Manchester 62 FC
۲
۲
Glacis United FC
inprogress
۱۸:۳۰
  Portugal Campeonato de Portugal, Group A
GD Braganca
۱
۱
Tirsense
inprogress
۱۸:۳۰
Amarante FC
۱
۲
CD Vilar Perdizes
inprogress
۱۸:۳۰
Pedras Salgadas
۱
۰
Merelinense FC
inprogress
۱۸:۳۰
Brito SC
۱
۰
Desportivo Moncao
inprogress
۱۸:۳۰
Dumiense FC
۰
۰
SC Vianense
inprogress
۱۸:۳۰
SC Maria DA Fonte
۰
۲
ARS Martinho
inprogress
۱۸:۳۰
  England Championship Women
Coventry United (W)
۰
۵
Sunderland (W)
Finished
۱۷:۳۰
London City Lionesses (W)
۱
۱
Southampton (W)
Finished
۱۷:۳۰
Lewes FC (W)
۰
۱
Crystal Palace (W)
Finished
۱۷:۳۰
Durham (W)
۱
۱
Bristol City (W)
Finished
۱۵:۳۰
Blackburn Rovers (W)
۰
۲
Birmingham City (W)
Finished
۱۷:۳۰
Charlton (W)
۱
۰
Sheffield United FC (W)
Finished
۱۷:۳۰
  Belgium First Amateur Division
Liege FC
۳
۱
Francs Borains
Finished
۱۷:۳۰
KVK Tienen
۱
۱
Hoogstraten VV
Finished
۱۷:۰۰
Royal Knokke FC
۲
۰
KVV Thes Sport
Finished
۱۷:۳۰
  Botswana Premier League
Mogoditshane Fighters
۰
۵
Gaborone United
Finished
۱۷:۰۰
Botswana Defence Force
۲
۱
Masitaoka FC
Finished
۱۷:۳۰
  Italy Serie D, Girone F
Asd Pineto Calcio
۳
۱
Trastevere Calcio ASD
Finished
۱۷:۰۰
Calcio Chieti
۰
۰
ASD Vastese Calcio 1902
Finished
۱۷:۰۰
ASD Montegiorgio
۱
۲
Alma Juventus Fano 1906
Finished
۱۷:۰۰
US Tolentino
۱
۲
Avezzano Calcio s.r.l.
Finished
۱۷:۰۰
Sambenedettese
۱
۲
Matese
Finished
۱۷:۰۰
Senigallia
۱
۰
Vastogirardi
Finished
۱۷:۳۰
  Italy Serie D, Girone B
Sona Calcio
۰
۰
USD 1913 Seregno Calcio
Finished
۱۷:۰۰
Citta di Varese
۲
۱
Caronnese
Finished
۱۷:۰۰
Calvina
۲
۱
Virtus Bergamo
Finished
۱۷:۰۰
Varesina
۰
۱
Usd Casatese
Finished
۱۷:۰۰
GS Arconatese 1926
۱
۱
Folgore Caratese
Finished
۱۷:۰۰
Ssd Real Calepina FC
۱
۱
ASD Alcione
Finished
۱۷:۰۰
Brusaporto
۳
۳
Ponte San Pietro
Finished
۱۷:۰۰
ASD Villa D'Alme
۱
۱
Lumezzane
Finished
۱۷:۰۰
  Germany Oberliga Hessen
RW Walldorf
۵
۱
TSV Eintracht Stadtallendorf
Finished
۱۶:۳۰
TSV Steinbach II
۰
۲
FC 1906 Erlensee
Finished
۱۶:۳۰
  Germany Regionalliga Northeast
FC Rot-Weiss Erfurt
۲
۲
FC Energie Cottbus
Finished
۱۵:۳۰
Greifswalder FC
۱
۱
Luckenwalde
Finished
۱۵:۳۰
Lokomotive Leipzig
۰
۰
Chemnitzer FC
Finished
۱۶:۳۰
  Netherlands Derde Divisie
Baronie
۴
۱
RKVV DEM Beverwijk
Finished
۱۶:۳۰
Tot Ons Genoegen Berkel
۱
۱
HV & CV Quick
Finished
۱۶:۳۰
USV Hercules
۱
۱
Groene Ster
Finished
۱۶:۳۰
ADO '20
۳
۱
Voetbalvereniging Uitspanning Na Arbeid
Finished
۱۶:۳۰
VV Gemert
۰
۰
Haaksbergse Sport Club 1921
Finished
۱۶:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 10
CD Gerena
۳
۰
CD Rota
Finished
۱۴:۳۰
Cordoba B
۳
۰
Bollullos CF
Finished
۱۴:۳۰
Sevilla C
۱
۰
Ayamonte CF
Finished
۱۴:۳۰
  Germany Oberliga Hamburg
Hamburg Eimsbutteler BC
۱
۱
Uhlenhorster SC Paloma
Finished
۱۳:۱۵
Concordia Hamburg
۱
۳
TUS Dassendorf
Finished
۱۵:۳۰
SV Rugenbergen
۲
۲
Hamburger SV III
Finished
۱۶:۳۰
  Kenya Premier League
Tusker FC
۱
۰
AFC Leopards
Finished
۱۵:۳۰
Bandari FC
۰
۱
Kenya Commercial Bank Nairobi
Finished
۱۵:۳۰
Nairobi City Stars
۱
۲
FC Talanta
Finished
۱۵:۳۰
  Lebanon Premier League
Shabab Al-Ghazieh
۱
۰
Tripoli SC
Finished
۱۵:۴۵
Al Ansar Beirut
۱
۱
Al Ahed
Finished
۱۷:۳۰
Salam Zgharta
۰
۰
Al Safa
Finished
۱۵:۴۵
  England League One
Wycombe Wanderers
۲
۰
Portsmouth
Finished
۱۶:۰۰
  Greece Super League 2, Group B
Kalamata
۱
۰
Episkopi FC
Finished
۱۶:۰۰
Proodeftiki FC
۰
۴
A.E. Kifisia F.C.
Finished
۱۶:۳۰
  Greece Gamma Ethniki, Group 1
Thermaikos Thermis
۰
۰
Pandramaikos
Finished
۱۶:۳۰
  Germany Oberliga NOFV South
FSV Wacker Nordhausen
۰
۰
FC Oberlausitz Neugersdorf
Finished
۱۵:۳۰
  Romania Liga III, Seria 2
Unirea Branistea
-
-
CS Aerostar Bacau
Finished
۱۵:۳۰
  Spain Division de Honor Juvenil, Group 6
Las Palmas U19
۶
۰
CF Juventud Laguna U19
Finished
۱۵:۳۰
  Cyprus 3. Division
Thoi Lakatamias
۱
۲
ASIL FC Lysi
Finished
۱۶:۰۰
  Croatia 1. NL
NK Croatia Zmijavci
۰
۰
Vukovar 1991
inprogress
۱۶:۰۰
  United Arab Emirates UAE President Cup
Emirates Club Ras Al Khaimah
۵
۰
Al Rams
Finished
۱۶:۰۵
Dibba Al-Hisn
۲
۳
Al Jazira
Finished
۱۶:۰۵
  Ethiopia Premier League
Wolaita Dicha FC
۱
۰
Fasil Kenema
Finished
۱۶:۳۰
  Spain Division de Honor Juvenil, Group 1
Real Oviedo U19
۰
۱
Compostela U19
inprogress
۱۸:۱۵
  Italy Serie D, Girone I
Real Agro Aversa
۱
۰
Vibonese Calcio
Finished
۱۷:۰۰
ASD Cittanovese
۲
۲
Citta di Sant Agata
Finished
۱۷:۰۰
ASD Trapani Calcio
۰
۰
ASD San Luca
Finished
۱۷:۰۰
ASD Sancataldese
۱
۱
Catania Calcio
Finished
۱۷:۰۰
FC Lamezia Terme
۱
۳
Locri 1909
Finished
۱۷:۰۰
  France Championnat National U19 Group B
Strasbourg U19
۱
۲
ESTAC Troyes U19
Finished
۱۷:۰۰
Bourg-en-Bresse Peronnas U19
۱
۰
Paris FC U19
Finished
۱۷:۰۰
Olympique Lyonnais U19
۳
۱
AJ Auxerre U19
Finished
۱۷:۰۰
Metz U19
۲
۱
Sochaux U19
Finished
۱۷:۰۰
  France U19 League Women
Dijon U19 (W)
۲
۳
Issy-les-Moulineaux U19 (W)
Finished
۱۷:۰۰
  Spain Tercera Division - Grp. 12
UD Gran Tarajal
۲
۱
Las Palmas B
Finished
۱۵:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 8
Palencia CF
۱
۰
CA Bembibre
inprogress
۱۸:۱۵
Real Avila
۱
۰
Atletico Tordesillas
inprogress
۱۸:۳۰
SD Almazan
۰
۰
La Virgen del Camino
inprogress
۱۹:۰۰
Arandina CF
۰
۰
Salamanca CF UDS
inprogress
۱۹:۳۰
  Morocco Botola 2
Club Jeunesse Ben Guerir
-
-
JSM Massira
inprogress
۱۸:۳۰
WAF Fes
۰
۱
Renaissance Zemamra
inprogress
۱۸:۳۰
  Burkina Faso Premier League
AS Douanes Ouagadougou
۰
۰
RC Kadiogo
inprogress
۱۹:۰۰
  Ivory Coast Ligue 1
SOL FC Abobo
۰
۰
Sporting Club de Gagnoa
inprogress
۱۹:۰۰
  Spain Primera Nacional Women
Pozuelo de Alarcon (W)
۱
۰
Salamanca (W)
inprogress
۱۹:۰۰
  Serbia League Women
Vojvodina (W)
۶
۰
ZFU Zvezda B 2018 (W)
Finished
۱۵:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 16
Yague
۰
۳
Pena Balmaiso CF
Finished
۱۴:۳۰
Berceo
۳
۰
Racing Rioja CF B
Finished
۱۴:۳۰
River Ebro
۰
۱
Varea
inprogress
۱۸:۴۵
Comillas CF
۰
۰
CD Calahorra B
inprogress
۱۹:۰۰
CDFC La Calzada
۰
۰
Anguiano
inprogress
۱۹:۳۰
Haro Deportivo
۰
۰
Agoncillo
inprogress
۱۹:۳۰
Oyonesa
۰
۰
Naxara
inprogress
۱۹:۳۰
Atletico Vianes
۰
۰
Casalarreina CF
inprogress
۱۹:۳۰
  Albania First Division
Apolonia Fier
۰
۱
KF Skenderbeu Korce
Finished
۱۵:۳۰
  Greece Super League Women
Olimpiada Imittos (W)
۲
۲
Neoi Ergoteli (W)
Finished
۱۴:۰۰
Aris Thessaloniki (W)
۰
۱
Kastoria GPO (W)
Finished
۱۶:۳۰
  Guatemala Reserve League
CSD Comunicaciones Reserves
۲
۰
Xelaju Reserves
Finished
۰۰:۳۰
  Hong Kong 3rd Division
Fukien Athletic Club
-
-
Lung Moon
Finished
۰۹:۰۰
  Bangladesh League Women
Kumilla Utd (W)
۳
۰
Jamalpur Kacharipara Akadas (W)
Finished
۱۰:۳۰
FC Brahmanbaria (W)
۱
۱
Nasrin Sports Academy (W)
Finished
۱۲:۳۰
  Turkey U19 Elit Ligi
Samsunspor U19
۰
۰
Balikesirspor U19
inprogress
۱۲:۳۰
  Greece U19 Super League 2
Apollon Smirnis U19
۲
۱
Chania FC U19
Finished
۱۳:۰۰
Apollon Pontou FC U19
۰
۱
Apollon Larissa U19
Finished
۱۳:۳۰
  Austria Amateur Cup
Gersthof
۱
۲
Hellas Kagran
Finished
۱۳:۰۰
  Spain Division de Honor Juvenil, Group 2
Osasuna U19
۲
۰
SD Eibar U19
Finished
۱۴:۰۰
  Spain Tercera Division - Grp. 17
Huesca B
۱
۲
CD Robres
Finished
۱۴:۰۰
CDJ Tamarite
۲
۲
CF Epila
Finished
۱۴:۳۰
Ejea
۳
۱
CD Binefar
Finished
۱۴:۳۰
CF Illueca
۰
۰
CD Utrillas
inprogress
۱۸:۳۰
CD Carinena
۰
۰
Cuarte CD
inprogress
۱۸:۳۰
CF Calamocha
۱
۰
AD Almudevar
inprogress
۱۸:۳۰
CD Caspe
۰
۰
UD Barbastro
inprogress
۱۸:۳۰
Atletico Monzon
۰
۰
CD La Almunia
inprogress
۱۹:۳۰
  Portugal Liga 3, Group B
Moncarapachense
۱
۲
Uniao Leiria
Finished
۱۴:۳۰
Academica de Coimbra
-
-
Real SC Queluz
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 15
CD Subiza
۳
۰
CD Cantolagua
Finished
۱۴:۰۰
  Spain Tercera Division - Grp. 3
CD Siete Villas
۰
۰
SD Torina
Finished
۱۴:۱۵
CD Cayon
۲
۲
CD Naval
Finished
۱۴:۳۰
SD Revilla
۰
۱
UM Escobedo
inprogress
۱۸:۳۰
Vimenor CF
۰
۰
CD Tropezon
inprogress
۱۹:۳۰
  Turkey 3. Lig Grp. 2
Elaziz Belediyespor
۱
۱
Ayvalikgucu Belediyespor
Finished
۱۴:۳۰
Orduspor 1967
۳
۰
Gumushanespor
Finished
۱۴:۳۰
Antalya Kestelspor
۴
۱
Eynesil Belediyespor
Finished
۱۴:۳۰
Ofspor
۰
۳
Karaman
Finished
۱۴:۳۰
Kahramanmarasspor
۰
۰
Ergene Velimese Spor
Finished
۱۴:۳۰
Darica Genclerbirligi
۰
۰
Kirikkale Buyuk Anadoluspor
Finished
۱۴:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 5
UE Castelldefels
۰
۰
CF Peralada
Finished
۱۴:۳۰
UE Rapitenca
۰
۲
Pobla de Mafumet CF
Finished
۱۴:۳۰
UE Vilassar de Mar
۱
۳
CF Montanesa
Finished
۱۴:۳۰
UE Sants
۱
۱
UE Tona
Finished
۱۵:۰۰
CF Badalona B
۰
۰
Vilafranca
inprogress
۱۹:۳۰
CP San Cristobal
۰
۰
Fundacio Esportiva Grama
inprogress
۱۹:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 14
Olivenza
۱
۱
UC La Estrella
Finished
۱۴:۳۰
Calamonte
۱
۲
CF Trujillo
Finished
۱۴:۳۰
UD Fuente de Cantos
۲
۳
Moralo
Finished
۱۴:۳۰
CD Miajadas
۲
۱
Plasencia
Finished
۱۴:۳۰
CP Montehermoso
۲
۴
CD Azuaga
Finished
۱۴:۳۰
SP Villafranca
۰
۰
CD Don Alvaro
Finished
۱۵:۰۰
At. Pueblonuevo
-
-
AD Llerenense
Finished
۱۵:۰۰
Jerez CF
۱
۲
Arroyo
Finished
۱۵:۰۰
  Spain Division de Honor Juvenil
Internacional de la Amistad U19
۰
۰
CD Colegios Diocesanos U19
Finished
۱۴:۳۰
  Portugal Campeonato de Portugal, Group D
Esperanca de Lagos
۰
۰
SC Angrense
Finished
۱۴:۳۰
Juventude Evora
۰
۰
Atletico CP
inprogress
۱۸:۳۰
Oriental Dragon FC
۰
۰
FC Ferreiras
inprogress
۱۸:۳۰
Imortal DC
۰
۰
Rabo Peixe
Finished
۱۸:۳۰
Vasco da Gama Vidigueira
۱
۰
Olhanense
inprogress
۱۸:۳۰
Lusitano Ginasio Clube Evora
۱
۱
Futebol Clube de Serpa
inprogress
۱۸:۳۰
SC Praiense
۰
۰
Fabril Barreiro
inprogress
۱۹:۳۰
  Iraq Iraqi Premier League
Al Hudod FC
۱
۱
Al-Karkh
Finished
۱۴:۳۰
  Mali Premiere Division
Onze Createurs
۰
۱
Yeelen Olympique
inprogress
۱۹:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید